Supplement Önerisi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve xeptor tarafından 17 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xeptor

xeptor Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,

Yaklaşık 4 aydır 1 ayı devamlı, bırak başla şeklinde spor ve diyet yapıyorum.

Protein tozu, Yağ yakımına yardımcı kreantin ve vitamin mineral desteği almak istiyorum. Aynı anda kullanabileceğim en başarılı ürünler hangisidir bütçe fark etmeden. Teşekkürler.

Erkek
    yaş 28
    Yağlı göbekli vücut.
    kilo 91

2. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Güzel bir multivitamin ve beslenme yetersiz ise whey protein alınabilir. L-karnitin gibi ürünlere boşuna para vermeyiniz. Beslenmeniz güzelse zaten yağ yakarsınız.

3. xeptor

xeptor Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Ne beslenme nede uyku düzeni yok. Vardiyalı çalışan birisiyim. Yeterli proteinde alamıyorum. Dolayısıyla alabileceğim faydası olacak herşeyi kullanmak istiyorum.

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Vardiyalı olmak cidden sıkıntılı bir durum ancak sporu hayatınızın bir parçası haline getirmeyi başarırsanız cidden herşeyin üstesinden gelirsiniz. Kendinize belirli süre ile program yapmayı deneyebilirsiniz. Vardiya durumuna göre nerde nasıl spor yapabileceğinizi nasıl beslenebileceğiniz gibi. Bunu başarırsanız zaten devamı gelecektir.

Supplement konusunda ise önerim şimdilik hiçbirini almayın. Yukarıdaki dediklerimi oturtmanız yeterli olacaktır.

xeptor bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş