Suplementlerim ve Kapsüllerim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve baymu9 tarafından 29 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. baymu9

baymu9 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba 27 yaşındayım Boy:181 Kilo: 64

5 - 6 ay öncesine kadar 57 kiloydum.
    Kilo almak için kendimce bir düzen oturttum Sabah 9 Öğle 3 Akşam 9 olmak üzere (akşam yemeği idman sonrası) mutlaka 3 öğünü tamamlıyorum.Bonus olarak da idman öncesi kreatin idman sonrası 1 servis gainer gömüp yatıyorum. (Metabolizmam hızlı olduğu için akşam yemeği çok dert olmuyor kilo aldırmada faydası büyük)

Beslenmem: İşim dolayısı ile pek vakit bulamıyorum özetleyecek olursak
    Kahvaltı: Yarım veya çeyrek ekmeğe yumurta salatalık kaşar salam janbon domates ezme v.s v.s klasik sandiviç.
    Öğle: Mutlaka karbonhidrat pilav veya makarna ve protein köfte ve tavuk yiyorum genelde.
    Akşam ise aynı şekilde karbonhidrat olarak pilav makarna şehriye v.s ve protein olarak çoğunlukla tavuk ve mutlaka zeytinyağlı boollca salata.

Spor geçmişim: 2 Sene önce 9 ay.Bu sürede sadece full body çalıştırmıştı hocam toplam 2 kere programım değişti ikisi de full body idi.Bu süre zarfında 49 kilodan 56 kiloya çıkmıştım.Sonra taşındım ve bulunduğum bölgede salon yok diye bırakmıştım.

Günümüze gelecek olursa 6 ay full body çalıştım ve şuan 2 aydır da bölgesel çalışıyorum.Ramazan sebebiyle ara verdim ama ramazandan sonra 2 3 hafta hamlığı atıp midemi alıştırdıktan sonra elimde olan ürünleri kullanmaya başlayacağım.

Şuan elimde olanlar: Gainer+Creatin+EnginarDevedikeni+Balıkyağı+Vitamin+Glukozamin bulunmakta.
    Gainer ve Creatin hacim ve güç için aldım.
    Pharmadon ve Balıkyağı yeteri kadar vitamin ve omega almadığım için kullanıyorum.Balık meyve v.s çok tüketmiyorum şu sıra.

Glukozamin ise kalçada ufak bir kireçlenme var.Bunun ilerlememesi ve eklemlerime destek olması için aldım.
    Merak ettiğim bunları kullanımım nasıl olmalı hepsini birden kullanırsam böbrekleri ve karaciğeri yorarmışım gibi geliyor.Kullanım sıralamam ne olmalı bana önerileriniz nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Kullandıklarım;

Ekli Dosyalar:

2. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    Ligone milk thistle niye alıyorsun ? Karaciğerde bir sorun mu var ? Yoksa protein tozuna karşı bir önlem mi?

3. baymu9

baymu9 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Karaciğere yük bineceğni düşünerek aldım.Bir nevi önlem.

Güç aşkı bunu beğendi.
  4. baymu9

baymu9 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
  5. baymu9

baymu9 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları: