Suplement kullanımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve JustMyWorld tarafından 24 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. JustMyWorld

JustMyWorld Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İyi forumlar arkadaşlar benim suplement kullanımı aklımda sorular var bunlara yanıt verecek bilgili birilerini arıyorum .

Öncelikle 3 ay spor salonuna gittim ve hiç bir suplement kullanmadım.
    Spor salonunda hocaların ilgisizliği yüzünden evime 60 kg dambıl set aldım .

Evimde whey protein casein protein bcaa glutamin creatin kkg+cafein tozları var sizce hangisini kullanmalıyım bana bilgili bir arkadaş yardım edebilirmi sağolun iyi forumlar .

2. Berkay YAŞACAN

Berkay YAŞACAN Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rize
    Ev çalışması için o kadar supplement şahsi görüşüm olarak gereksiz fakat.

Antreman öncesi creatin kafein bcaa alabilirsin. antreman sonrası glutamin whey yatmadan önce whey

3. JustMyWorld

JustMyWorld Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ev için derken spor salonunda yapılan her hareketi evde yapabiliyorum. Yani z bar ve düz barda var bench sehbası var . Sağolasın dostum

4. justdevelop

justdevelop Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Kafein antrenman öncesinde, kreatin ilk hafta günde 20 gr sonra her gün 3-5 gr, bcaa 1-2 saatten fazla aç kaldıysan antrenman öncesinde yada sırasında kullanmanı tavsiye ederim, onun dışında pek faydasını görmedim. Diğer whey, casein vs. protein tüketiminin eksik kaldığı günlerde ve antrenmandan sonra 1 saat içinde bir öğün tüketmeyeceksen kullanabilirsin.

JustMyWorld bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş