Suplement konusunda yardımm

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve FıratYavuz tarafından 16 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. FıratYavuz

FıratYavuz Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar merhaba ben 1.80 boyunda 72 kiloyum ve 2 aydır bb sporuyla uğraşıyorum düzenli bi beslenme programım var sizlere bunu paylaşmak istiyorum öğrenciyim. sabah kahvaltı:4 yumurta 1 sarılı 3-4zeytin 1 çay kaşığı fiskobirlik, 2 saat sonra bulgur pilavı ve tavuk yiyebiliceğin kadar ya da yulaf ezmesi yoğurt karışımı, saat 12 gibi bulgur pilavı tavuk, saat 3 bulgur tavuk saat 5 gibi sporda oluyorum spordan sonrada yine aynı şekil beslenmeye devam ediyorum ara öğünlerde kuruyemiş veya meyvve yiyorum... 2 ayda aldığım kilo 68 den 72 oldu ve hala 72 deyim kilomda değişiklik olmuyor bu konudada yardımcı olmanıza ihtiyacım var. Ve karın kaslarım gözükmüyor yağlı şey yememe rağmen günde en fazla 2 dilim tam buğday yiyorum tatlıyı şekeri meyve hariç kestim. Daha çok fit olmak için hangi suplement önerirsiniz? Bu yazıyı okuyup yardımcı olucak arkadaşlara şimdiden teşekkürler ve son olarak vucut ölçülerimde artış var 2 ayda kol 2cm artmış örnek bunu hızlandırabilirmiyim? Ve daha çok kilo almak istiyorum yağsız bu beslenmeyle devam mı etmeliyim?

Son düzenleme: 16 Nisan 2016
  2. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    kilo alınca kalorinide arttırman lazım doğal olarak günde 500 kalori daha eklersen saglıklı kılo alırsın dostum

3. FıratYavuz

FıratYavuz Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Eyvallahhhh

Sayfayı Paylaş