super setlere başlama zamanı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve tflbela tarafından 1 Haziran 2005 başlatılmıştır.

1. tflbela

tflbela Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler başlayalı 4 ay oldu boyum 1.73 kilo 86 kollar 38 gogus 110 omuz 126 bel 85 falan yaaa şimdi kollarım goguslere göre zayıf kalıyor forum da super setler falan gördüm bunları yapmak için erken mi yoksa bu bize kalmiş birşey mi ya da olçülerle mi alakası var bu konuda bilgi verir iseniz sevinirim bir de sizce kol çalışmaların 4 aylık bir kişi için olmaz ise olmaz hareketler neler. simdiden sağolun

2. habib

habib Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    17
    Yer:
    bursa
    siteye hoşgeldin
    bu arada kiloda baya iyiymiş bence daha başlama normal hacim programına devam et daha süpersete girmek için bence erken

3. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    evetsiteye hoşgeldiniz ve umarım kalıcı olursunuz HABİB sana katılıyorum henüz erken süper set için hazır olmadığın gibi süper setler gayet yorucudur bu seni bu spordan bıktırır bence yavaş git önce alt yapı :)

4. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    superset daha ziyade yağ eritme döneminde kullanılan bir antreman tekniğidir...amacınız kas kütlesi arttırmak ise,yağ eritme değilse, superset şu an için uygun değil....4 aylık birisi için olmaz ise olmaz kol hareketlerinden en temelleri: biceps curl (barbel veya dumbel ile), hummer curl,close grip bench press ve dips adı verilen hareketler...unutmayın, ne kadar çalıştığınız değil nasıl çalıştığınız önemli...ne kadar ağırlık kaldırdığınız değil nasıl ağırlık kaldırdığınız önemli...

5. tflbela

tflbela Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ÖNCELİKLE HEPİNİZ SAGOLUN sizinde dediğiniz gibi çok erken bence de ama işte acaba dedim zamandan çok kilo mu ön plana çıkıyor sanırım yeni başladığım için zaman.....birde forum tam okumadım eğer forum da var ise bu konu özür dilerim adminden ama en kısa zamanda hepsini okuyacağım......beyler birde bir sorununm daha var kollarım goguslere göre cok zayıf bana göre gogus 110 lar da(kanatlarım da yok denecek kadar az yani anlayacağınız kuş kafesi gögusler) iken kollar 38 daha sizce su an 2 hareket giriyorum biceps se 2 harekette triceps acaba 3 e çıkarayım mı ama arkadaşımızında yazdığı gibi çok çalışma değil doğru çalışmak önemli acaba hareketilerimi değiştireyim 3 harekete cıkarmak yerine.

Sayfayı Paylaş