Su orucu hk

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Solide tarafından 17 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Solide

Solide Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar. İnternette bir çok su orucu hakkında bir çok bilgiye rastladım. Açıkçası kilo fazlam yok ve hatta fit birisiyim. Şu bir son bir kaç aydır sporda yapıyorum fakat beslenme olarak basit karbonhidrat bağımlısıyım. Yani, spordan sonra ödül gibi tatlı gıdalara saldırıyorum ve belkide sporun yüzde etkisi azalıyor yarar olarak.
    Su orucu bu karbonhidrata olan bağımlılığımı düşürebilir mi? Vücudu temizlediği, bağışıklığı arttırdığı söylentileri var ama pek bilemedim. Amacım kilo vermek veya mucizevi bir şey beklemek değil. Sadece vücudun karbonhidrata olan alışkanlığı ve şu tehlikeleri artıkları temizlemek.
    Fikrinizi belirtirseniz sevinirim. İyi günler.

2. suzerain1

suzerain1 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Çok fazla kilon yoksa bu tarz şeylere bulaşmanı tavsiye etmem :) Çünkü karbonhidrat direncini azaltacağım derken kaslardan kilo verme ihtimalin çok yüksek. Sana tavsiyem karbonhidratı azaltmak istiyorsan temiz bir şekilde 1-2 hafta sadece antremanlardan önce sağlam karbonhidrat tüket sonra bu miktarı yavaş yavaş düşür

Sayfayı Paylaş