Stoper olmak istiyorum

Konusu 'Diğer Spor Antrenmanları (Yüzme, Futbol vb)' forumundadır ve SerdarE4 tarafından 9 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. SerdarE4

SerdarE4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle herkese merhaba ben şubat ayında 15 yaşına girecek bi kardeşinizinim mart ayında u16 da oynayacağım 1.71 boyunda ve 52 kg deyim stoperim sizce boyum ve kilom yeterlimi ve 185 olabilirmiyim boy olarak .

2. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Boy kilo stoper icin suan pek iyi değil. 15 yasinda cocuklardan 175 ustu olan baya vardır sanırsam. Ben o yaslardayken benim yasitlarimdan vardı hatta 180 üstü bile. Boy neyse de kilon cok az

Boyun belki 185 olur genetigine bagli..

3. SerdarE4

SerdarE4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Cevabın icin tesekkur ederim sence kilom kac olmalı ve kilo almak icin önerilerin nedir

4. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Spor yapip saglikli kilo almaya calis bence. 65 70 desem simdi cok yagli olabilirsin kas olarak kilo almaya calis

5. Ataberkakoglu

Ataberkakoglu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Hocam 11 senedir bu isle ugrasiyorum bende u 16 oyniycam ( çamlıderespor) oncelikle benden bir yas buyuk olmaniza ragmen fiziksel olarak sizden ustunum bekler sizin icin daha iyi olacaktir ayrica cok zayifsiniz kilo almaya calis kafa hakimiyetini gelistir

6. Gülcan Ülker

Gülcan Ülker Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Madem gercekten mevkii hedefin stoper o zaman yasin da daha genc olduguna göre futbolun yaninda basketbol oyna. Hem boyun uzar hem de basketbolun verdigi ceviklik, cevre gözlemi, refleksler gibi stoper mevkiinin en önemli özelliklerini almis olursun. Bunlarin yaninda da bolca güc antrenmani yap. Bu yazdiklarimi her hoca oynaylayacaktir. Basarilar dilerim sana!

Sayfayı Paylaş