1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Steve Austin Son Form

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Steve Austin tarafından 19 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Teşekkürler arkadaşlar yeni fotoğrafları mı da atayım hemen.

Ekli Dosyalar:

bodykazm ve AnTiCoRe bunu beğendi.
  2. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Su atımı için kendimce ananas ve yeşil çay önerebilirim mevcut diyetinde yer verebilir misin ve yarışmaya kalan az süre de ne kadar yol aldırır buna bir cevap veremem. Formun için de tebrik ederim kolların gerçekten senin için bile fazla olmuş (mevcut iyi formunun bile çok ötesinde bir kolun var) başarılar.

3. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Çok kısa bir süre kaldı,kas kaybını bir kenara bırakıp,sabah aç karnına kardıo,yok denecek kadar az karbonhidrat ve yüksek protein alımı yapıyorum,bakalım neler değişecek.

gorkemkilic bunu beğendi.
  4. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
  5. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Su kesiminden önce son formumu da atacagım arkadaşlar,cumartesı pazar fılan

6. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
  7. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    hiç bu kadar ciddi bir definasyon yapmamıştım ben de ondan soruyorum: gücündeki değişimi bizlere aktarır mısın? hipertrofi çalışmıyorsundur diye tahmin ediyorum bu saatten sonra

8. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Gücümde bir değişiklik oldu diyemem fakat değişen bir şey var ki o da dayanıklılık.Benim diyetim uzun bir süre aldı 4 ay gibi bir süre,her şey yavaş yavaş oldu.Karbonhidratlar ve yağlar başta yüksekti,proteinler düşüktü,yavaş yavaş karbları düşürdüm,yağ sabit kaldı ve proteini yükseltmeye başladım ama o da çok az miktarda.Sonra karblar iyice düştü ve yağları biraz arttırdım,proteini biraz daha arttırdım,son durumda karb yok gibi bir şey,yağ alımı var,protein ve lif alımı yüksek.Dayanıklılığım çok azaldı,idmalarda artık 25 30 dakikadan sonra çıkıp gitmek istiyorum,vücutta su azaldığı için(karbonhidratlar su tutar)artık kasların şiştikçe acı çekmeye başlıyorsun.Liflerinin yırtıldığını hissedercesine,ama ben bunlara alıştım,hoşuma bile gidiyor.Herkese bir şey söylemek istiyorum eğer bir yarışmaya katılmaya heves ederseniz,öncelikli olarak mental yönününüzü geliştirin,istediğiniz kadar paranız ve imkanınız olabilir fakat hırs-azim ve kararlılık yönünden zayıfsanız emin olun bir yerden sonra bırakıyorsunuz.Herkese iyi sporlar.

elezar, Created By Loss, Sezginn- ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  9. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Steve, naber?

10. Thorm

Thorm Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba. Yarışma ne oldu acaba. Ben sizi göremedim. Cenk Hoca'yı gördüm ama siz yoktunuz. Katıldınız mı. Sonuç ne acaba.

11. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Selamlar arkadaşlar,derece yapamadım,top 6 ya gıremedım,yükleme ve su dıyetınde hatalar oldu ama super bır tecrubeydı.Son formumun vıdeosunu atayım hatta sıze,yarısmadan 3-4 gun onceydı.

--- Mesaj birleştirildi, 13 Nisan 2015 ---
    Selamlar arkadaşlar,derece yapamadım,top 6 ya gıremedım,yükleme ve su dıyetınde hatalar oldu ama super bır tecrubeydı.Son formumun vıdeosunu atayım hatta sıze,yarısmadan 3-4 gun onceydı.

https://instagram.com/p/1EmHQOR9Tg/?taken-by=cgtysoytorun

Ilk lınk vıdeom,ıkıncı lınk ıse yarısmam formum mayomda ustumde.
    --- Mesaj birleştirildi, 13 Nisan 2015 ---
    Yarıştan sonra memlekete dondum,bılgısayarı almamıstım bu yuzden,bakamadım foruma,devam edıyorum sımdı,eylule ınsallah tekrar sansımı deneyecegım ınsallah daha ıyı olacak.

gorkemkilic, Created By Loss, 3mr3 ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  12. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    hocam hedefler büyükse ve dediğiniz gibi bu vücuda daha önce anabolik girmemişse(ki ben size inanıyorum şahsım adına),bu vücuda anabolik girerse sonucu düşünemiyorum gerçekten,bence güzel gelecek vaadediyor.

13. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Bu söylediğini,şu güne kadar çok kişiden duydum,Antalya'da da bir çok hocamız büyüğümüz aynı şeyi yineledi,fakat ben hala sınırlarımı gördüğümü düşünmüyorum,1 hatta 2 sene kadar daha kimyasal kullanmadan devam edeceğim.Çünkü biliyorsunuz öğrenciyim,para sorunum var,zaman sorunum var,bunlara rağmen bir noktaya kadar geldim ve eminim ki,öğrencilik bittiğinde,param ve zamanım olduğunda naturel olarak gideceğim 1 hatta 2 seviye daha var.O noktadan sonra,steroidlere girer miyim,girmez miyim,ya da o vücut ile yetinir korumaya mı çalışırım Allah bilir.Fikirlerimiz seneden seneye,hatta aydan aya bile değişebiliyor,bakalım umarım hakkımızda,hakkınızda hayırlısı.Saolsun güzel yorumunuz için.

elezar, AnTiCoRe ve zeo64 bunu beğendi.
  14. Gym Commander

Gym Commander Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Oncelikle kardeşim tebrik ederim cok basarilisin ve devamını dilerim :). Sormak istedigim bir sey var musadenle , definasyon beslenme programindan biraz bahsedebilirmisin . Hem benim için hemde diger definasyon doneminde olan arkadaşlarımiz icin bi fikir olur :) . Ben kg basina 1 gr ya ( zeytinyagi - balikyagi vs. ) kg basina 1.5 gr karb ve kg basina 2 gr protein seklinde ilerliyorum yaklasik 3 haftadir :). Nasil devam etmeliyim sence ,tecrubelerinden yararlanmak isteriz ,
    Simdiden Teşekkürler , herkese iyi forumlar . :)

15. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Çok yazdım fakat tekrar sormuşsun buraya da yazayım,ben hiçbir zaman kilo başına bu kadar gram yağ,bu kadar gram karbonhidrat diye hesap yapmam.Sadece yarışma hazırlığının son 2 haftası 0 karbonhidrat ve 50 gram kadar yağ aldım günlük.Karbonhidrat ve yağ alımımı standart yapmam,günlük aktiviteme göre göz kararı alırım.Aktif bir günde isem,(son sınıf öğretmenlik öğrencisiyim)stajım var ise mesela karblarımı yüksek alırım,ya da canım fıstık ezmesi ya da zeytınyaglı salata ısterse,karbonhıdratlarımı dusurur yaglarımı arttırırım.Sabah eger ac karnına kosu yaptıysam,ki genelde yaparım,ılk ogunumde karbonhıdrat almam,sadece proteın alırım,ikinci ogunumde proteını bıraz dusurur karbonhıdratı arttırırm.Burada hepsını uzun uzun yazarsam bıtmez :D Fakat bılmenızı gereken şey,asla kalorı sayımı fılanyapmadıgımdır zaten uyamam ona :D Öğrencıyım ve zamanım olmuyor çoğu şeye.Yemeklerımı hep bır gun onceden ayarlarım kaplarımı koyarım,her zaman yanımda tasırım,gerektıgınde cıkartıp hangı ortam olursa olsun yerım.Dıkkat ettıgım noktalar ise,eğer diyete girdiysem,asla ama asla şeker ve trans yağ kullanmam.Ayda,belki de 2 ayda bir kere cheat meal denilen şeyi yaparım ve o da diğerleri gibi 5 hamburger 2 buyuk boy patates fılan olmaz,guzel bır yaglı kuzu etınden kıymalı makarna veya tereyaglı yumurta olur :D
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Nisan 2015 ---
    Ha dikkat etmem demişim karb ve yağlara,ama proteine dikkat ederim,günlük kilogram başı 1.3 ile 1.5 arası protein tüketirim,1.5 i geçtiğim tek yer,sıfır karb yaptığım dönem olmuştur.O da kas kaybını önlemek açısından,yoksa ben yüksek protein taraftarı hiç değilim,kimseye de fazla protein alımını önermem.Bence alınan protein kadar,alınan yağ ve karbların önemi anlaşılsaydı,bu spor şuan çok daha iyi yerlerde olurdu Türkiye'de,herkese iyi sporlar.

Thorm, elezar, tarantino16 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  16. Gym Commander

Gym Commander Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Anladim . Teşekkürler kardeşim :) . Iyi forumlar

Steve Austin bunu beğendi.
  17. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Şu jinekomasti cok sıkıntı bir durum.Vücut icin tebrikler.

18. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    5 hambuger 2 büyük boy patates cipsiyle bana atıf yaptığını varsayiyorum

19. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Sende öyle yapıyorsan,tabiki sana da demiş oluyorum :) Jinekomasti konusunda benim kendimle ilgili bir sorunum yok,fakat insanların benimle ilgili sorunları var :) Kendilerinden büyük olan ve jinekomasti sahibi her insana gördükleri anda ''işte bak jinekomastisı var,bu steroid kullananlarda oluyor'' diye düşünmesi çok cahilce :) Jinekomastinin ne olduğunu,her 10 erkeğin 4'ünde ergenlik döneminde oluştuğunu bilmeyen bir toplumda yaşamak zor :) Ama alıştım ve kendimi biliyorum,ki bendeki jinekomasti başlangıcı sadece,ısındığımda kayboluyor soğudugumda çok hafıf belırgınlesıyor.
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Nisan 2015 ---
    Sende öyle yapıyorsan,tabiki sana da demiş oluyorum :) Jinekomasti konusunda benim kendimle ilgili bir sorunum yok,fakat insanların benimle ilgili sorunları var :) Kendilerinden büyük olan ve jinekomasti sahibi her insana gördükleri anda ''işte bak jinekomastisı var,bu steroid kullananlarda oluyor'' diye düşünmesi çok cahilce :) Jinekomastinin ne olduğunu,her 10 erkeğin 4'ünde ergenlik döneminde oluştuğunu bilmeyen bir toplumda yaşamak zor :) Ama alıştım ve kendimi biliyorum,ki bendeki jinekomasti başlangıcı sadece,ısındığımda kayboluyor soğudugumda çok hafıf belırgınlesıyor.

20. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Yok camur atmaya calismadim ben,ama atmaya calisanlar olmustur.ben de müzdaribim hafif dereceli jinekomastiye ergenlikte olustu ve gecmedi.ondan dolayi yazdim cok sikinti bu jinekomasti durumu diye.

Sayfayı Paylaş