steroid kadar olmasada onun kardeşi olabilecek bir supplement kombinasyonu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve eren123321 tarafından 18 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. OmerTogrulxD

OmerTogrulxD Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Girmez çünkü 5 kişiyiz biz hepimiz kullanıyoruz hepimizin saçı dökülmeye başladı elimi sokuyorum saçıma çıkar 10-20 tel düşüyor ara verdim tekrar başladım cleir ile banyo ediyorum daha iyi dökülme yok :D yani dikkat

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. dogacanbek

dogacanbek Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    80 kilo bir sporcunun bilimsel olarak günlük alması gereken protein miktarı minimum 120 gr maksimum ise 160 gr.dır. 160 gr ileri düzey sporcular içindir. Aldığın fazla protein vücudta yağ olarak depolanır.

3. marsfield

marsfield Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    ihtiyac fazlası alınan protein en fazla vucuttan atılır, yag olarak depolanması için toplam alınan kalorinin harcanandan fazla olması lazım.

ayrica daha profesyonel sporcuların alması gereken protein miktarının yenilere gore daha az oldugunu gosteren makaleler mevcut.

4. dogacanbek

dogacanbek Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    1. İhtiyaç fazlası proteinin idrarla atıldığı bilimsel değildir.
    2. Protein 0 kalori değildir. Protein gramı karbonhidrat gibi 4 gr kalori içerir ve fazla protein diyetinizde istenmeyen sonuçlara yol açabilir.
    3. Yapılan araştırmalar göstermiştir ki kilo başına 1.6 kat protein alan sporcular ile 2-2.5 kat protein alan sporcular arasında kas gelişimi açısından bir fark bulunamamıştır.
    Bilimsel araştırmalar vücudun kilo başına 2 gr dan fazla proteini vücudun kabul etmediğini ve sonra enerji olarak kullanılmak üzere yağ olarak depoladığnı göstermiştir.
    (ileri düzey sporcudan kastım daha kaslı bodybuilderlar değil günde bir saatin üzerinde normal kas gelişimi dışında kardiyo ve dayanıklılık sporları ilede antreaman yapan ve bu sebeple yükselen kortizol seviyesinin getirdiği katabolik stresle başa çıkmak zorunda kalan sporculardır.)
    saygılar.

Sayfayı Paylaş