STEROİD !!!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve dumbelpress tarafından 29 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. dumbelpress

dumbelpress Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Eskişehir
    Arkadaşlar herkese merhaba;
    Yaklaşık 1,5 yıldır spor yapıyorum..yaşım 27...90 kgdan 75e kadar düştüm ve şuan 80 kg ağarlığım var.artık dışardan bakıldığında bu çocuk spor yapıyor belli deniliyor.yakın çevremden ve arkadaşlarımdan olumlu tepkiler alıyoru.spor salonunda antreman yaparken yeni başlayan arkadaşlar tıpkı benim ilk spora başladığım günlerde yaptığım gibi (kaslı arkadaşlara soru soruyordum ne yapayım yada nasıl yapayım die)benim yanıma gelip vücudumun iyi olduğunu benm gibi olmak istediklerini fazlasını istemediklerini söylüyorlar yada yaptıklarım hakkında bilgi alıyorlar.bende onlara bende daha ne var ki daha çok çalışmam gerektiğini söylüyoru..tabi buda benim hoşuma gitmiyor değil..halen aktif olarak haftada 4-5 günümü spor salonunda geçiriyorum.protein tozu kreatin bcaa arginine gluteamin gibi bazı aminoasitler kullandım/kullanıyorum..
    şimdi bilgili ve bu konu hakkında tecrübe edinmiş yada çevresinde bu konuyla alakalı ilişkisi olan arakdaşlara sesleniyorum ve bilgi istiyorum..
    ben son bir kaç aydır steroid kullanmayı planlıyorum..çok okudum araştırdım herkes birşeyler söylüyor anlatıyor..şöyle söliyeyim,ben bu olayı bir defaya mahsus olmak kaydı ile 1 kere 8 haftalık bir kür ile yapmayı planlıyorum..işte şiştiğini görünce durduramazsın kendini bağımlılık yapıyor falan fıstık gibi şeyler söylecekler hiç yazmasın..bilgisi olan ve bilgi edinmek isteyenler buyursun.tartışalım konuşalım..zararlarının farkındayım..ben kolum 40-45 cm olduktan sonra streoid kullanmayı bırakınca 2-3 cm küçülürse bunalıma girmem devam etmem..amacım farklı..psikolojik bir savaş vermem özgüven eksikliğim yok..duyarlı ve bilinçli arkadaşlar konu ile alakalı nacizane düşüncelerini ve bilgilerini paylaşırsa tartışalım ve konuşalım muhabbet olsun..şimdiden herkese teşekkürler..

2. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    1- 1.5 yıl anabolizanlara bulaşmak için erken bir zaman tavsiyem spor geçmişinin en az 2.5 yıl olması
    2-bir defaya mahsus birşey çevremde hiç duymadım görmedim,insanoğlu nankördür hep daha fazlasını ister bu bakış açısıyla düşünme derim
    3- 40-45 yazdığın ölçü gayet iyi ölçüler hoş arada 5 cm yaklaşık 3 yıl eder ama olsun,2-3cm düşse moralimi bozmam demişsin ama işler öyle olmuyor çevrende senin anlattığın çocuklar gelip abi çok güzel vücudun var demek yerine abi noldu kilo vermişsin yahut spora ara mi verdin derse olayın psikolojik boyutunu anlarsın
    4-spor güzeldir musabık olmak gibi düşüncen yoksa anaboliklere bulasma bırak hobin olarak kalsın (bu da en büyük tavsiyemdir)

azyzzman, Nanza, bthn_ylmz ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  3. dumbelpress

dumbelpress Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Eskişehir
    Söylediklerin çok mantıklı hepsine katılıyorum..evet insanoğlu nankör ve herzaman daha fazlasını ister .ben göbekli memeleri göbeğine değen bi adam iken zayıflayayım yeter diyodum şimdi vücut yaptık biraz ve daha fazlası için uğraşıyorum..fakat benim şöyle bir olayım var ben önümüzdeki 6 ay boyunca sağlam girip streoid desteğiyle level atlayıp sonrasında daha fazla ailme vakit ayırıp hafta 2 gün salona gitmek istiyorum. Streoid destekli büyüdükten sonra biiraz hacim kaybetmek bennim için problem olmaz die düşünüyorum .Ama yan etkileri beni korkutuyor ölede bişey var .

4. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Inan öyle olmuyor gerçekten bu spor ilaçtan önce ve sonra ikiye ayrılır.ilac bağımlılıktir bunu kullanan herkes bilir fakat kimse söylemez.hep daha iyiye gider insan ve hep daha fazlasını ister ant.günleri artırılır dozajlar artırılır gözü asla doymaz.kendi isteğiyle insan ilaç bırakmaz ya parası bitmiştir ya sağlığı gitmiştir mecburdur yani anlayacağın çünkü neden daha iyi olacağını bildiği halde olmak istemesin ki.bu anlattığım ilaç ve bağımlılık boyutu sadece, bunun sosyal boyutu var maddi boyutu var manevi boyutu var. Demek istediğim bırak hobi olarak kalsın severek yapmaya devam et 2 cm kolum büyüsün 5 değil 10 kişi yürürken bana baksın diye bulasilabilecek birşey değil bu. Kim ne derse desin masum şeyler değiller hele bir de şu zamanda hangi ilacın orj olduğunu bile bilemezken ortalık çakal kaynayıp tonlarca çakma ilaç varken aman diyim

de517 ve dumbelpress bunu beğendi.
  5. emre erdem

emre erdem Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yani kaç kür yapacağın tamamen sana kalmış, ancak bir kere küre girmekle hayalinde ki o vücuda ulasamayabilirsin...

dumbelpress bunu beğendi.
  6. dumbelpress

dumbelpress Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Eskişehir
    evet bu dönemde özellikle neyin orjinal olduğunnu anlamak mümkün değil..zaten yasal olmadığından dolayı ulaşmakta kolay olmayacaktır..zaten en çok zorlayan şu aşamada maddi boyut..bir kereyi zor yaptırırım bidaha zaten para ayarlayamam..
    --- Mesaj birleştirildi, 29 Eylül 2018 ---
    hocam şöle sölim hayelimde öle abartılacak şeyler yok zaten..şuan ki durumdan bi kaç gömlek üstü istiyorum..şuan iyi sayılırım bi kaç level daha istiyorum ve önümüzdeki 6 ay içinde..sadece tek kür kullanıp sonrasında normal ant devam edeceğim planım bu yönde.

7. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    Bu işte psikolojik kısım zaten aynadaki görüntün ve çevreden gelen olumlu yorumlar.Kullandığın süre içerisinde yakaladığın pump ı naturel olarak yakalaman çok zor.İnsan bunları yaşadığında bırakması güç oluyor.Kürü 8 değil 10haftaya çıkarmanı tavsiye ederim.Aradaki 2haftada zarar olarak birşey değişmez ama kazancın artar.

8. dumbelpress

dumbelpress Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Eskişehir
    olabilir....evet pump etkisi gerçekten çok önemli..etkisi kaybolduğu sürede aynı kuvvetimin olmaması biraz sıkıntı yaratabilir..ağarlık seviyesi gerileyecek sanırım ama farklı sup ürünleri ile destekleyebilirim die düşünüyorum..

9. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    bende benzer şeyler düşünüyorum, özellikle kışın bulktan sonra yaz ayı benim için hiç iyi geçmedi, 88 kg ile başladığım definasyona ve 3 4 ayda sadece 3 4 kg yağ yakabildim :D dışardan görenler vücuttaki yağdan dolayı olumsuz yorumlar yapıyor genelde, ben bu psikolejik savaştan çıkamadım bi 3 4 ay daha definasyona devam etsem yine birşey değişmicek, bende senin gibi bir kür planlıyorum , yada sporu komple bırakıcam çünkü boşa yapıyormuşum geliyor kaç aydır :D 2 - 2.5 yıldır spor yapıp az çok kas kütlesi olup define olamayan kimseyi görmedim numunelik kaldım resmen, ama nasıl bir yol ile ilerlesem bilmiyorum, eke ekledim hemen hemen vücudum şu şekilde, belki daha kötüdür orda ışık filan baya iyiydi, tecrübeli insanlarda var burda yorum yapan, öncelikli amacım estetik olmak , hacim 2. planda kalıyor şimdilik, nasıl bir kür önerirsiniz? yada başlangıç kürüne girip yağsız 6 8 kg alsam sonramı define olsam , ama kilom iyi değil yağ oranım yüksek östrejen yüksektir o yüzden , öncelik yağları yok edip öyle büyümek daha mantıklı gibi, şöyle bir % 10 12 ye inebileceğim şekilde nasıl olur

Ekli Dosyalar:

azyzzman bunu beğendi.
  10. AestheticGod

AestheticGod Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Physical Education Teacher
    Yer:
    İstanbul
    Erken havlu atıyorsun mrthr35.

11. dumbelpress

dumbelpress Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Eskişehir
    Bende bel ve göbek bölgesi yağlı oraya eritmek gerçekten çok zor .nerden alırı bu streodi nası yapılıt hangisii bilgi almak lazın sağlam kaynaklardan .

12. Despa

Despa Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Fransa
    @_Tunc_ Dostum , bir yaşına bakıyorum bir olgunluğuna gerçekten tebrik ediyorum , geçen senede böyleydin. Müsabık hedeflerini de umarım en başarılı şekilde gerçekleştirirsin.

Bence bu bölümün soru-cevap kısmı kapatılmalı(bu şekidle konu açılacak şekilde), bilgilenmek isteyen sabit başlıklara bakmalı. Soru-cevapta mantıklı veya mantıksız cevap gelsin gelmesin teşvik oluyor illaki.

Adamın orjinal alacak belli bir kaynağı YOK, 18 Yaş altı neyin ne olduğunu bilmeden kullanmaya çalışıyorlar akıl YOK, birbiriyle tamamen çelişecek şekilde birinin a dediğine biri b diyor tutarlık YOK.

Bence en iyisi tek bir soru-cevap konusu açılmalı, bu konuya üyeler soru sorabilmeli ama sorulara cevap vermeleri yasak olmalı, sorulara yönetimin belirlediği bu işte tecrübeli kişiler cevap verebilmeli.

de517 ve dumbelpress bunu beğendi.
  13. dumbelpress

dumbelpress Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Eskişehir
    Çok doğru. Eğrisini doğrusunu en iyi şekilde bilmeli.

14. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    internet filanda sakıncalı , sahte ürünler çok, iyice araştırmak lazım

15. dumbelpress

dumbelpress Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Eskişehir
    Şöle kullanan biri olsa da anlatsa ne yaşadığını. Bide bulmak var tabi kimseye güvenilmez sölediiğin gibi .

mrthr35 bunu beğendi.
  16. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    @_Tunc_ bizzat kullanan ve bu konuda bilinçli biri olarak anlattı durumu. Yaşananlar kişiden kişiye değişebiliyormuş o yüzden ben yaptım şöyle oldu demesi sende de aynı etkinin olacağı anlamına gelmiyor. Orjinal ilaç getiren kişilere ulaşmak zor, ulaştığında da maddi gücünün yetip yetmeyeceği bilinmez.

17. yusufincikli

yusufincikli Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Hemen erkenden pes etme.. Attığın fotoğrafı yorumlarsak kas olarak eksiğin çok belki ondan yağlı gözüküyorsun yoksa aşırı bir yağın yok.. Ama kollar göğüs ve omuz kasların eksik biraz kas yoğunluğun artarsa eminim böyle düşünmeyeceksin. Steroid tek çare değil aksine daha kötü sonuçlar açabilir psikolojik olarak.. Çünkü direk kullandığın an yağlar gitmiyor veya kasların bir anda çoğalmıyor malesef

azyzzman bunu beğendi.
  18. dumbelpress

dumbelpress Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Eskişehir
    Ben bunu bir defaya mahsus yapıcam sanırım..sonrasında ant devam.
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Eylül 2018 ---
    Yağlanma sorunu bende bel bölgesinde var. Çalışmakta istemiyo canım üşeniyorum açıkcası.

19. yusufincikli

yusufincikli Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Hele tembel üşenen insan hiç kullanmasın. Steroidli insanlarla bir antrenman yapın imkanınız yoksa izleyin günlük hayatında neler yapıyorlar bir bak.. Üşenene göre bir hayat değil :)

20. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Belli ki birşeylere özenmişsin ilaç alıp çalışmadan, yemeden elde edebileceğini düşünüyorsun ama çok yanlış yoldasın. O ilacı bastıktan sonra belki normalde çalıştığının ve yediğini 2 katını yapman/yemen gerekecek. İlaçlardan önce onları kullanan insanların yaşam şekline bir bak bence senin için çok daha faydalı olur.

Sayfayı Paylaş