Squat Kalçası

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Aslan Aydemir tarafından 4 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Aslan Aydemir

Aslan Aydemir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamlar.

Abilerim bende geniş bi kalça var şuan vücudumla orantılı, skinny fat durumundayım. Spora başladım beslenme var. Kalça aşağı yukarı herkeste aynı mı olur yoksa 2-3 farklı şekilde mi olur ? Mesela kimisinde karın kası parçalı, gizli kimisinde bütüm olurmuş.

Şampiyonalara katılanlara bakıyorum kalça kalmamış, daha çok çalıştıkça daha da mı küçülür ? Ben çıkık büyük bi kalça istemiyorum, spor kalçası istiyorum. Belirgin olmasın, minik ve toplu dursun. Herkeste kardiyo ile çalıştıkça böyle durur mu, daha çok çalıştıkça daha çok erir mi ? Bende anatomi figürlerinde ki gibi önden bakınca da kalça kısmı kavisli iniyo aşağı.

Squat kalçası tek tip midir ? 95 kilodan diyetle 76 kiloya indim, yağlar var biraz. 5x5 programı ile 10 ayda o squat kalçasını çıkarabilir miyim ?

2. ohnofor

ohnofor Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    tam olarak anlamadım, resmini çekip atarsan faydalı olacağımızı düşünüyorum.

3. Aslan Aydemir

Aslan Aydemir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    :) Nası atıyım hocam, çamaşırdan pek belli olmuyo çünkü. Yani ince bel denir ya bel ince olunca çukur gibi, kalça daha yana açılır gibi o şekilde ama belde var. Yüzey olarak da kalça da yağ var

4. hyuga kojiro

hyuga kojiro Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    Yağlar kaslardan çok daha fazla yer kaplıyor vücutta. Yağ oranini iyice düşürüp kas kutlesini arttirin. Kalçanın çok büyük olmasına imkan olmayacaktır.

5. Fat2Fit

Fat2Fit Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    LOL

Sayfayı Paylaş