Squat için öneriler

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve imranli97 tarafından 13 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. imranli97

imranli97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba arkadaşlar önerilerinize ihtiyacım var. Ben 3 aydır squat yapıyorum app store dan 30 days squat proqramından. Çox az gelişme oldu ama bence bişeyleri eksik yapıyorum. Ben kalça şekillendirmek ve aynı zamanda büyütmek için yapıyorum ama üst bacağımın kalınlaşmasından korkuyorum. Beslenme ile ilgilide bir sorunum var. Protein kullanmaya dikkat ediyorum ve su da çok tüketmeye başladım. Bana yardımcı ola bilirmisiniz kalça kısmımı nasıl büyüte bilirim aynı zamanda zayıflamakda istiyorum.Ve tabii ki çok kas da istemiyorum herşeyin normali.:( yardımcı olursanız sevinirim Teşekkürler.

2. imranli97

imranli97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    3
    Çox teşekkür ederim önerileriniz için. Peki bunlara yapmaya devam edersem kalçamda kas yapayım derken üst bacağım kaslanmaz dimi? Ondan biraz korkuyorum. Bide koşu bandında 20 dakika koşuyorum hergün. Bu kilo vermeme yardımcı olurmu? Son bişey sormak istiyorum ben squat yaptıktan hemen sonra protein içeren besin tüketiyorum mesela azyağlı yoğurt yada balık falan bu dogru mu? Yani kalçamda kas yapsın istiyorum kilomo artırmak değil niyetim. Teşekkürler bir daha:)

3. imranli97

imranli97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    3
    Evet anladım çox sağolun☺️

4. imranli97

imranli97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları: