Sporum akşam 9da bitiyor

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve DarkNRoll tarafından 20 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    işim gereği spor'umu akşam yapıyorum ve 9 civarı sporum bitiyor.o saatten sonra beslenmem nasıl olmalı sizce? saat 6dan sonra karbonhidrat yemek çok zararlı diyorlar ama spordan sonra karbonhidrat alınmazsa kaslar sindirime uğramazlar mı?

tecrübesi olan arkadaşların yardımını bekliyorum

2. StoLen

StoLen Üye

Beğenileri:
    161
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Sert geçen bir antremandan sonra vucud karbonhidratada ihtiyaqç duyacaktır bence alınması gerekiyor bunu antremandan hemen sonra 1 adet muz ile alabilirsin veya antreman sonrasında olacak öğünda bulgur pilavını tercih edebilirsin kilo sorunun varsa bunu kısabilirsin.
    21:30 gibi beyaz-kırmızı et tüketebilirsin 23:00 da ise casein içeren bir besin alıp uykuya geçebilirsin bende yaz tatilinden önce bu şekilde uyguluyordum spor vakitlerimiz hemen hemen aynı.

3. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    bulgur pilavı ağır olmaz mı hocam? muz ideal gibi geldi aslında.2 tane muz yesem karbonhidrat açığını kapatabilir sanırım

yalnız fruktoz'la nişasta aynı işlevi görür mü bi de o sorun var

4. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    konu güncel

5. ksktalat

ksktalat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Senin gene iyimiş benim işimden dolayı sporum 11 de bitiyor. 12 de yatağa girmem gerek ne yapcağımı şaşirdım. Kilo problemim var yatmadan önce karbonhidrat almamaya çalişiyorum.Yalnızca antremandan sonra protein tozunu süt ve balla karıştırıp içiyorum.1 saat sonra yatıyorum

Sayfayı Paylaş