Sporu birakmamak icin bir destek

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Seckinmucteba tarafından 10 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Seckinmucteba

Seckinmucteba Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaslar.33 yaşındayım. 52 kg olarak yillarca kaldim.175 boy. 2 tane dambil alip tam 9 ay kadar evde yapilabilecek herseyi yaparak 60 kg ye ulastim ama Cok hatalı isler yapmjs da olabilirdim.daha sonra spora yazildim.suan 4.aydayim.67 kg oldum.goruntum degisti.ama cok kafam karisik.ben hala bana uygun sistemli programa kavusamadim.cogu 5x13 luk.cogu supersetli ve 7li agirlik indirmeli setler.kimi tek bolge calis derken kimi 2 bolge.haftanjn 6 gunu tam 4 ay boyunca 1 gun bile aksatmadim.hazirana kadar surem kaldi.burdan bana yardimci olabilir misiniz.benim sevkim kirilmamasi için egitimcilerden destek bekliyorum.

2. egebartok

egebartok Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba. Uygulayabileceğimiz çeşit çeşit programlar var ama ben tek bölge çalışmanızı önermem. Doğal sporcular için Çift bölge ve Full Body tarzı daha iyidir. Şevkiniz kırılmasın, belki bir haftalık ara verebilirsiniz ama sporu bırakmayın derim ben. Programda değişiklik yapabilirsiniz, mesela haftada 3 gün giderek Full Body çalışabilirsiniz, 3 gün bana az diyorsanız çift bölge çalışarak tekrar 5-6 gün gidebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş