Spordan sonra mide bulantısı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dembaba28 tarafından 18 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. dembaba28

dembaba28 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Antremandan hemen sonra midem bulanıyor hemde aşırı şekilde. Öyle kötü oluyorumki hayata küsüyorum resmen. Antremandan 1.5 saat önce falan yemek yiyorum ama ektomorf yapılıyım ve metabolizmam taramalı tüfek gibi çalışıyor. Önerebileceğiniz birşeyler varmı

2. Pollysad

Pollysad Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Ben antrenmandan en erken 2 saat önce yemeyi tercih ederim. Bu 3 e kadar uzar genelde. Belki senin bunyen için 1.5 azdır. 2.5-3 e uzatabilirsin. Tabi problem buysa. Eğer problemin yemek olduğundan emin değilsen doktora danışman senin için iyi olur. Karın hareketlerinide sona saklamanda fayda var

3. dembaba28

dembaba28 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    sanırım yemekten yarım saat sonra antreman yaptığımdan oluyormuş. Yemekten 1 saat önce antreman yapıyorum artık. Yine acıkıyorum ama çok kötü olmuyorum. Daha fazla yemek yiyip bu süreyi artıracağım. Gerçekten benim gibi yeni başlayanlar dikkat etmeli. Çünkü miden ağzına kadar geliyor resmen. Bayılacak gibi olmakda cabası.

4. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    spora başlamadan önce glikojen depoların boş olursa o spordan minimum düzeyde fayda görürsün. spora başlamadan önce yemek yemen lazım karbonhidrat alman lazım tabi bu spordan 1,5 2 saat önce. spora aç gitme....

Sayfayı Paylaş