Sporcu günlüğü

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mnykk tarafından 2 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mnykk

mnykk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar biliyorum çoğu kişi böyle konular açıyor .Ben 98 doğumluyum boyum 1.78 civarlarında ve 63kiloyum .futbolcu olduğum için yediğim bütün yemekleri maçta eritiyorum.kilo alabiliyorum fakat futbol oynadığım için kilom hep aynı oluyor .4ay tatile girdim body baslıcam fakat nasıl beslenmem gerek kendime nasıl dikkatli bakarım ordan burdan duyduğum şeyler ile olmuyor bu yüzden konu açtım ve kahvaltıda yumurta beyazını asla yiyemiyorum neler yapmam gerek özet geçerseniz sevinirim

2. KeremPiana

KeremPiana Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    1
    Yumurta yi ketcap vs. Lezzetlendirebilirsin bide kilo alamamanin sebebi yeterince yememek umarim bunuda biliyorsundur.

3. mnykk

mnykk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet gerçekten az yiyorum kilo alamama gibi bi sorunum yok ama canım yemek yemek istemiyor iştahımı nasıl açabilirim bunu öğrenmem gerek ekendime beslenme programı yaptım onu bile tutamıyorum ya

4. Dissiplin

Dissiplin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Iştahını açman için iki hafta Afedersin hayvan gibi yemen gerek. İki hafta her gün 3500-4000 kalori alırsan iştahının açıldığını farkedersin. Kilo almamanin tek nedeni yememek değil diger nedeni futbolcu olduğun için fazla kalori yakman. Mantık çok basit;
    Aldığın kalori verdiğin kaloriden fazlaysa kilo alırsın. Kolay gelsin

5. Recep1970

Recep1970 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    yumurta yerine sabahları lor peyniri yiyebilirsin

6. sıfırşeker

sıfırşeker Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İskenderun
    yumurtann beyazını yiyemiyorum demişsin haşlanmış olarak tüketme sende pişir öyle ye ayrıca 4 ay da bişeler yapcam die zarar verme kendine en mantıklısı git bi salona bilgili olan bi hocadan programı al böylesi dha iyi olur

7. Dissiplin

Dissiplin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Kardeşim bu arada bu sporda hiç bir şey vazgeçilmez değil. Yani ne yumurta ne sağlam kahvaltı ne de başka bir öğün. Onlar sadece daha hızlı sonuç almanı sağlar. Mesela ben sabahları kahvaltı edemiyorum midem kaldirmiyor uyandiktan sonra yarim saat yürüyüş yapıp ardından poğaça, börek , tost veya ufak bir tabak kahvaltı yiyiyorum. Yumurta bende asla yiyemiyorum. 4 ay sonunda aldığım sonuçtan gayet memnunum çünkü diğer öğünlerde sağlam besleniyorum. Sanada tavsiyem günde 6-7 öğünün altına düşme ve her öğün sağlam kalorili besinler al. Ek besin alacak bütçende varsa spor sonrası kullanman için musclepharm arnold mass gainer önerebilirim (illaki alman şart değil) . Kolay gelsin

Sayfayı Paylaş