Spora yeniden başlangıç Üstatlardan yardım lütfen

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Sercan1738 tarafından 2 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Sercan1738

Sercan1738 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar devamlı olarak olmasada 3-4 aylık bi spor geçmişim var şimdi kalıcı olarak başlamak istiyorum ve en hızlı şekilde kendimi nasıl geliştirebilirim sizden yardım istiyorum ayrıca supplement kullanmam gereklimi para ve zaman sıkıntım yok en çok verimi almak istiyorum yeni başlayan bu arkadaşınıza yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. Vücudum 181 boy 69 kilo

2. Axe

Axe Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Aslında hersey senin elinde vucuduna yeteri kadar karbonhidrat ve yeteri kadar protein alırsan ki zaten sonuc alırsın ama bunun için en önemlilerinden biriside yaptıgın antremanlar antremanlarında çok düzgün nizami ve kaldırabileceğin max. agırlıklarla vucudunu insaa etmeye baslarsın zaten ama sabretmelisin bir kaç ayda olabilecek bişey değil bu şimdikten kolay gelsin ;)

3. Yunus Can

Yunus Can Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    selam.
    öncelikle karar verip tek hedefe doğru gitmelisin . hedefini belirle. Supplement tabiki gerekli ve önemli ama ondan önemlisi doğru beslenme. gerçek yemek ...
    forumda araştırıp beslenme programlarına bakabilirsiniz. hemen supplemente başlamayın biraz yol katedip öyle başlarsanız sizin için daha iyi olacaktır.

Sayfayı Paylaş