Spora Yeni Başlayan Kilo Aldıran Program !!

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve spac tarafından 28 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. spac

spac Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Herkese merhaba
    Bu sporu 2 sene önce 3 ay kadar yapmıştım. Güzel de kilo almıştım. Şuan bir hayli zayıfım tekrardan bu spora başlamak istedim bu sefer hem vücut için hem de skolyoz rahatsızlığım olduğu için.
    Bu sporu yaparken dikkat edilmesi en önemli şeylerden birisinin beslenme olduğunu araştırdım. Ben de buna göre bir program yaptım program bulk program olabildiğince clean bulk yapmak istiyorum.

170 boyundayım 55-57 kilo civarındayım. Şuan protein toz kullanmak istemiyorum. Erken olduğunu düşünüyorum. Sizce yapmış hazırlamış olduğum program da eksik veya fazla bir şey var mıdır ?

2. omer_celik

omer_celik Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Ana ogunlerine salata ekleyebilirsin

spac bunu beğendi.
  3. spac

spac Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Salatayla pek aram yok ama eklemeye çalışacağım. Teşekkür ederim

omer_celik bunu beğendi.
  4. omer_celik

omer_celik Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Yasiniz kaç hocam

5. spac

spac Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    yazmayı unutmuşum 19 yaşındayım

omer_celik bunu beğendi.
  6. Noname03

Noname03 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar öncelikle cicibebe tarzı besinlerin şeker oranı çok yüksek tüketmenizi önermem amacınız kilo alımı ise daha kaliteli karbonhidrat kaynaklarını tüketebilirsiniz ( bulgur yulaf kepekli makarna basmati pirinç ) Akşam saatleride meyve tüketmeyin bence antrenman önce tüketmeniz yeterli olacakdır bir de kalori açığını doldurmakta sıkıntı yaşıyorsanız kuruyemişlere yönelin özellikle yer fıstıgı ceviz badem kabak çekirdeği gibi
    Güçlü kalın iyi antrenmanlar

spac bunu beğendi.
  7. spac

spac Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Yorumunuz için teşekkür ederim. Fakat protein tozu kullanmayanlar için cici bebeyi önerdiklerini duydum. Daha yararlı oluyormuş evet şeker oranı yüksek ama 3 öğün tavuk eti veya hindi eti yiyebileceğimi sanmıyorum bütün gün evde değilim okulda oluyorum okuldayken kalori ihtiyacımı giderecek şeyler arıyorum. Protein tozu kullanmadığımdan onun yerine ne önerirsiniz. İçilebilen bir şey olması benim için daha iyi olur yanımda taşımak isterim. (Kuruyemiş listemde)

Sayfayı Paylaş