Spora yeni başlayacağım besin programım hakkında tavsiye ve yorumlarınızı bekliyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve losantos tarafından 15 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. losantos

losantos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle herkese merhabalar.18 yaşındayım 50 kiloyum 169 boyundayım.Vücut geliştirmeye yeni başlıyorum.Şöyle bir besin programı yaptım tavsiye ve yorum yaparsanız çok sevinirim. Sabah-bir kase süt ile yulaf ve 1 kaşık bal(yulaf 100 gr) 5 yumurta(4 ünün sadece beyazı 1 sinin tamamı) Öğlen(spordan önce)--1 tabak yoğurtlu makarna-1 konserve ton balığı--ara öğün olarak 1 avuç fındık---spordan sonra 5 ölçek hardline progainer(spordan sonra 2,5 ölçek gainer veyatmadan önce 2,5 ölçek gainerde olabilir ayrıca gaineri sütle tüketeceğim ayrıca gaineri yatmadan öncemi 5 ölçek olarak tüketsemmi karar veremedim bu konudada yani bu 3 seçenek hakkındada tavsiye yaparsanız sevinirim) Akşam-yurtta kaldığım için ne çıkarsa onu yiyorum ama genelde ev yemeği oluyor örn-1 tabak pilav-1 kase çorba-1 tabak sulu yemek-1 tabak tatlı vs. Akşam yemekleri böyle oluyor. Programım böyle yorum yaparsanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Sayfayı Paylaş