Spora yeni başlıyorum bazı sorularım var?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Nick6 tarafından 25 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Nick6

Nick6 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle herkese merhaba.Ben 16 yaşındayım.boyum 1.80 kilom 55.Bayağı zayıfim anlayacağınız.Kas ve güç ise çok kötü.Normalde 1 şinavi çok zor çekerim. Ama artık düzenli bir program uygulayıp en azından biraz kilo almak ve fit bir görünüme sahip olmak istiyorum.Her turlu tavsiyelerini bekliyorum.Nasıl bir program izlemeliyim.

2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Salona git gidemiyorsan dumbellarla evde çalışabilirsin şınavı artırmak istersen her gün çek artır hergün kg almak istersen kaloriyi artır kg alacak şeyler ye

3. Twain

Twain Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    3
    Dostum İlk 6 7 ay hocanın verdiği program zaten seni über geliştirir. Herkesin kendi doğruları var bu kişiden kişiye vücuttan vücuda değişir.Bu şöyle sen 10 kg ile dumbell curl set bitirebiliyorsan hocan sana 7.5 ile yap derse kulak asmamalısın mesela demez de, veya bir ağabeyin derse. Çünkü vücudunu biliyorsun 7.5 sana az gelecek gelişimin için gerekli olan en yüksekten girmek ve sen bunun gerekliliğini yapıyorsun.Sanırım fazla saptırdım :D demek istediğimi anlamışsındır herhalde

Sayfayı Paylaş