spora başlayalı 1 yıl oldu büyük bir gelişme kaydettim ve sakatlık sonrası...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nacres19 tarafından 21 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. nacres19

nacres19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    spora başlayalı 1 yıl oldu büyük bir gelişme kaydettim ve sakatlık sonrası birden söndüm. geçen sene nisanda başladım ve 6 ay içinde 68 kilodan 83 kiloya kadar çıktım bundan 8. ayda 86 kiloya kadar ulaştım ve vücudum şekillenmiş ve güzel bir durumdaydı bundan sonra ard arda gelen sakatlıklar yüzünden 2 ay boyunca çok kötü bir şekilde bu sporu yaptım ve 80 kiloya düştüm bundan sonraki 2 ay bounca belimdeki sakatlık yüzünden (eklemlerim oynamış) yattım ve 77 kiloda eski kötü günlerime döndüm. Spora tekrar döndüm 4. antreman sonrası gelişme görünüyor şekillenme var 2 kilo aldım ve vucudum ektomorf. Neden bu kadar kilolarım oynuyor hızlı alıp veriyorum ? Şuan günde 4000 kalori civarı alıyorum 170 gr civarı protein alıyorum bcaa protein ve gainerım var ve orta seeviye bir antreman yapıyorum maksimum değil %70 ağırlık giriyorum bu antremanla kaç kalori yakarım ve minimum kaç kalori almam lazım ? eski formuma ne zaman kavuşabilirim ? teşekkürler

Sayfayı Paylaş