Spora başlayıp eğitmenin programına uymamak ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Logannn tarafından 21 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Logannn

Logannn Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    53
    Bugün ilk salon günümdü. İlk kez salona gittim. 3 arkadaşımla karşılaştım hiç biri hocanın programına uymuyor ve beni de uyma boşver dediler. Ben ısrarla uyucam dedim. Ve uymayı düşünüyorum. Bence eğitmenin verdiği program ile çok daha hızlı ilerleriz yeni başlayanlar olarak haksız mıyım ?

2. Berat Alparslan

Berat Alparslan Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Bir şey bilmiyorsan o kadar kolay emin olma programı burada paylaş ilgilenen arkadaşlar baksınlar, genellikle herkese aynı programı yazarlar.

the warrior bunu beğendi.
  3. SufferBuildsU

SufferBuildsU Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    8
    Genelde salonlarda ilk 1 ay senin salonu tanıman hareketlerin makinelerin Nasıl kullanıldığını öğrenmen ve vücudunun spora alışması için sırayla tüm makineleri gezdiğin haftada 3-4 günlük programlar verilir. Kilo verme amaçlı gidiyorsan spor sonraları veya off günlerde kardiyo verilir aynı zamanda kondisyonu arttırma amaçlanır. Verilen programa uyman sana bir şey kaybettirmez tecrüben yoksa kulaktan dolma bilgilerden uzak olman daha doğru olur. Tabi bu forum üzerinden veya başka yerlerden başlangıç programı araştırabilirsin sana kalmış

Sayfayı Paylaş