spora başlamayı düşünüyorum protein tozu kullanayam mı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve durcabel tarafından 23 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. durcabel

durcabel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar ben, bugüne kadar hiç salona gitmedim. evde şınav-mekik çektim sadece. beslenmeme de önem vermeyen bir tipim. genetik kaslı bir vücudum var. salona giden bir arkadaşım protein tozsuz six-pack yapamazsın diyor. bundan sonra az yağlı beslencem abur cuburu kesicem. sizce protein tozsuz alt karın kasları çıkar mı? birde kilom ideal ama alk karnım genetik midir nedir yağlı.

http://i.hizliresim.com/4gGZj0.jpg sizce protein tozuna gerek var mıdır ?

2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Evet çıkar yenisin daha supplement alma

3. AestheticSquad

AestheticSquad Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Market ve Franchıse İşletmeci.
    Yer:
    Trabzon
    protein tozu besin takviyesidir yemeklerin yerini almazlar ancak daha hızlı toparlanmayı antrenman sonrası vücudun ihtiyacı olan proteini hızlı bir şekilde almanı sağlar çalışma hareketlerini kavradıktan sonra kullanmanı öneririm boşa para vermemiş olursun ilk 3 ay besin takviyesi alma sonra ihtiyacın olursa kullanırsın forumda bu konuda paylaşımlar var o konulara göz atmanı öneriyorum.

4. erkekadam

erkekadam Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Six-packs mutfakta çıkar. Sadece beslenmeye Önem vererek, az bir çalışma ile bile cıkarabilirsin.
    Belki birkaç ay sonra protein tozu vs kullanılabilir.

İnstagram---> faiksafak

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Reşat Bozkurt

Reşat Bozkurt Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Kardeşim p tozu six pack yapmaz kasta yapmaz sadece kas toparlanmasını hizlandirir ve vücutta ssu tutar yeniysen kullanmana gerek yok çnkü vücut onu ihtiyaci olmadığı için boşaltm yoluyla atar çnkü yeterli ağirlik kaldırmayacaksın ilk başlarda kuvvetlenmen lazm ve o kadr kalori ihtiyacın yok unutma karin kası çıkarmak istiyorsan iyi bir diyet ve kardio senin için en iyisi

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. OduncuSirin

OduncuSirin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Ilk once o arkadasindan bi uzaklas baya. Sporun en buyuk yanilgasi yapilan kaslarin cogunu sanki destekleyicilerin yapmis olmasidir. Adi ustunde supplement -* destekleyici . Simdi sen diyosun ki destekleyicisiz spor olmaz. Sen kilonun 2.5 3 kati protein alirsan gunde ( balik yumurta et sut vb) o aldigin destekleyiciler direk diski olarak atilacaktir

Sayfayı Paylaş