Spora başlamak istiyorum fit olmak için ama devam edemeyeceğimi düşünüyoum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Nehir Ozer tarafından 8 Şubat 2021 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Nehir Ozer

Nehir Ozer Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Selamlar gördüğüm kadarıyla herkes biribirine yardımcı olmaya çalışıyor bu forumda ve burda çok ilglili ve bilgili kişiler var ben spora başlamak isrtiyorum sıkı ve fit bir vucut için ama devamlılığı sağlayamayağımı düşünüyoprum açıkcası hem biraz üşendecim hem motivasyonum yok hem de spordan anlamadığım için haraketleri düzgün yapıp yapmayamaycağımdan emin değilim boşa kürek çekmiş olmak istemiyorum PT de tutacak kadar maddi gücüm yükserk değil maselef ayy çok yazdım buradaya kadar okuduysanız çopk çok teşekkürler :))

2. jacksonpercy

jacksonpercy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Maraş
    hareketleri anlamamak senin elinde youtube a yazsan milyon tane sana program çıkar vücuduna göre hareketleri gösterir ayrıca forumdan da hareketler hakkında bilgi edinebilirsin rahatlıkla motivasyona gelince birazcık gayretle vücudunu değiştirebilirsen gerisi çorap söküğü gibi gelecektir zaten asla doymayacaksın hep daha fazlasını isteyeceksin. spora Yakın arkadaşlarından birisiyle birlikte başlamanı da öneririm birbirinize destek olursunuz sürekli

3. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Çoğumuz spora başlarken devam edip edemeyeceğinden emin değildi, buna emin olabilirsin. Başlamadan da bilemezsin. Belki başladığında bu sefer bir tutku haline gelecek ve bırakmyacaksın. Bu yüzden ilk önce başlamanı tavsiye ederim. Motivasyın için kendi yaşıtında cinsinde vücudunu beğendiğin insanların, ünlülerin vücudlarına bakarak, antrenmanları izleyerek yapabilirsin. Telefonlar da spor uygulamaları var onları indirerek isimleri ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsin.

Sayfayı Paylaş