Spora başladım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Marcus Howerd tarafından 15 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Marcus Howerd

Marcus Howerd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar abiler kardeşler güzel insanlar sizleri rahatsız ettiğim için özür diliyorum.
    Boy 185
    Kilo 62
    Yaş 21

Spora başlayalı bu 4. günüm oluyor, her gün yediğim besinler şunlar kilo almak için verilen liste:
    Sabah 6 yumurta beyazı, yulaf ezmesi, 100 gram yağsız lor peynir, zeytin, domates salatalık
    1-2 saat sonra pilav(tavuk) veya makarna

öğle yemeği: 200 gram dana eti, yoğurt, yeşillik sebze vs

1-2 saat sonra yine pilav(tavuk), veya makarna

spordan önce yine bir tabak pilav veya makarna (eğer bulamazsam cicibebe süt yapıyorum 1 kase)
    spordan sonra yine bulursam 1 tabak pilav veya makarna (%90 zaten bulmam)

akşam yemeğim tavuk pilav veya makarna, sebze yeşillik vs, yoğurt, bulursam vs balık, gece yatmadan öncede 2.5 bardak süt içiyorum

Bu üstte belirttiklerimi 4 gündür yapıyorum, ayrıca aslında 5. günüm ama 4. gündür diyorum çünkü 5. gün gitmedim hamlık muhabbeti için 2-gün gitme 1 gün dinlenme yapıyorum bu günden itibaren

bana bu konularda öneriler verebilecek varmıdır? benim istediğim biraz şu zayıf vücudumu güçlendirmek ve görünüm olarakta güzelleştirmek ve istediğim 65-70 kiloya erişmek. Neler yemeliyim neler yapmalıyım lütfen bana bu konuda öneri verin. Çoğu kişi bana gainer kullan dedi ama şuanlık kullanmak istemiyorum ben.

2. lpr2411

lpr2411 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    usta kaç öğün yiyorsun sayamadım da sanki fazla gibi sana , he senin tabi büyümeye ihtiyacın var fakat o aldığın protein fazla gelir bence boşa atılır vücuttan.

Sayfayı Paylaş