Spor yapmayanlar protein ağırlıklı beslenebilirmi?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve NewPersonel tarafından 26 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. NewPersonel

NewPersonel Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Operatör
    Yer:
    Istanbul
    Merhabalar arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi spor salonuna gitmeyenler protein ağırlıklı beslenebilirmi?
    8 Saat ayakta çalışıyorum ve diyet yapıyorum lor peyniri tavuk göğüsü ve sabah kahvaltıda 3-4 tane yumurta beyazı yesem yag yakimina yardımcı olurmu ?
    ( yukarıda belirttiğim gibi spor salonuna gitmiyorum 8 saat çalışıyorum otomativ sanayide sürekli ayaktayım hareketiyim yani ? Ve her akşam 30 dakika yürüyüş yapıyorum her hafta 10 dakika arttiriyorum yürüyüşü bi yarımcı olursanız sevinirim

2. Kırkfitman

Kırkfitman Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Düzenli beslenmek herzaman önemlidir ben spor yapmadığım dönemlerde hafriyat işinde çalışmıştım hem vücut hem güç anlamında çok faydalı olmuştu düzenli beslenirsen elbette ki olumlu bir yanı olur.ve yürüyüş yerine hit cardio yapabilirsen daha da güzel olur ni hızlı bi yavaş şekilde 20metre yürüyüp 10metre çok hızlı koşu bunu tekrarlar gibi kardiolar.

3. NewPersonel

NewPersonel Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Operatör
    Yer:
    Istanbul
    Çok teşekkür ediyorum değerli yorumun için dostum:)
    Ama kalbim durur diye korkuyorum :) çok hızlaniyo kalbim denedim bir kac kez

4. Kırkfitman

Kırkfitman Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Rica ederim.o kalp atışı büyük ihtimal alışmağığın içindir ama şimdi sağlık konusu yinede yap demekte yanlış olur yürüyüşte rahatsan onu yapmakta pozitif bişey sonuçta

Sayfayı Paylaş