Spor ve Beslenme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve metin3349 tarafından 14 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. metin3349

metin3349 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar... 104,6 kiloydum. 10 haftada 90,4 kiloya düştüm. Haftada ortalama 1,5 - 2 kilo veriyorum. Peki nasıl başardım?
    1) Öncelikle asosyal ve bilgisayar başından kalkmayan biriydim. Sosyalleşmeye başladım ve bol bol yürüyüş yaptım.
    2) Besin olarak da tamamen yediğimi içtiğimi değiştirdim. Yağ'ı sıfırladım. Sadece tavuk göğsü yedim ve onun yağıyla yetindim. Şekeri tamamen sıfırladım. Ekmeği ise hayatımdan çıkardım. Arada sırada kahvaltı 1-2 dilim kepekli veya tam tahıllı yiyorum o kadar.
    Ağustos ayı gibi spora yazılmayı düşünüyorum. Bu kadar gecikmemim sebebi yaz dersleriminde olması ve hafta içi her gün var. Bu süre zarfında evde mekik çekiyorum. Şuan günde en az 50 mekik çekiyorum. Ayrıca leg reise hareketi yapıyorum ama "tam" yaptığım söylenemez. Plank ta işe yarıyor sanırım onuda yapıyorum.
    Sonuç; 15 kiloya yakın verdim. Hedef kilom 77 - 80 arası. XXXL beden giyen ben, şimdilerde L giyiyor ve zorlasa M bile giyiyor. Bilgisayar başında oturdugum için normal bir şişik göbek yerine kat kat bir göbeğim oluşmuş. Şuan 90'nım. 10 kilo kadar verdikten sonra bu kalan yağlar erir mi? Zaten 10 kilo verdikten sonra Ağustos ayına gireceğiz ve spor salonuna yazılacağım... Ayrıca gögsüm çok yumuşak ve iri. İnşallah jinekomasti değilimdir. Ama gögsümde yağ var yani 10 kilo verdikten sonra iner dimi? Lütfen rahatlatın :D

Sayfayı Paylaş