Spor salonundaki tatlı anılarınız

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve eminaltan tarafından 11 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. eminaltan

eminaltan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Merhaba arkadaşlar,

Spor salonunda yaşadığınız zaman zaman aklınıza geldikçe sizi güldüren hadisler nelerdir?

2. srktyksl

srktyksl Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    sağlık topuyla karı çalışması yapıyoduk 2 kişili birbirimize atarak falan birinde arkadaş hızlıca attı bende farkedemedim çaaat yüzüme çarpmıştı

3. Eti

Eti Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    bayburt
    Pilates topuyla karın Çalışmaya başlamıştım Machine de top sabit durmadığı için her uzandığımda yere düşüyordum komik bir anlardı sonund etrafına Dumbbeller bırakarak sabitledim.
    Kendimizden cok başkalarının cok komik anları oluyordu bağıranlar mı desen garip garip hareketler yapn mı desem aklınıza ne geliyorsa
    Icin ilginç tarafı herkes bağırır normal ama bağırdıkları kilolar cok komik Ez bar Curl de 5+5 haykırıyor adam bir de genetik olarak bağıranlar var
    Ben bu haft bağırdım mesela bağırdım kg incline Dumbell press de 43+43 de bağırdım oda hareketi kıvrandıktan sonra bağırtılar gitti
    Akabinde Squatta Bagırdıgımı hatırlarım kg ise 160-170 tam oturma yok yarım oturma
    Bu kilolarda bağırmak normaldir bana göre .)

Beni Sıcacık Şefkati ile Kollarına alan, ihaneti Yalanı Tattırmayan Tek Aşkım Spor.

4. onyiturk

onyiturk Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    bi keresinde pilates toplariyla futbol oynarken hoca basmisti pardon yanlislikla oynuyoduk dedik biz de, baska bi sey de saunada kilitli kalmistik 50 dk boyunca

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş