Spor salonunda yapılan vücudu aletsiz bir şekilde muhafaza etmek

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sporcu. tarafından 28 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. sporcu.

sporcu. Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sinop
    Öncelikle selamlar sevgili arkadaşlar ve değerli abilerim. Ben 2 ay evde dumbbellarla vücuda ortam hazırladım, 5 aydır da spor salonuna gidiyorum. Vücudumu şu an bile iyi buluyorum ki hazirana kadar alacağı şekli heyecanla bekliyorum :) Sizlere sorum şu ki, ben 17 yaşındayım ve lise 3. sınıfa gidiyorum. Seneye ygs-lys sınavlarına gireceğim için mecburen salona gidemeyeceğim. 1 sene boyunca spor salonuna gitmemenin düşüncesi bile moralimi fazlasıyla bozuyor kafa_ Ama babam sınavlarına çalışman lazım diyerek göndermeyeceğim diyor. Ben yaptığım vücudu evde muhafaza edebilirmiyim ? Edemezsem yani kaslar erirse ne kadar sürede toparlayabilirim ?
    Şimdiden ilgi ve alakanıza teşekkürler.

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    kaslar küçülür çünkü eski ağırlıkları göremiycek ne zamanda toparlarsın o senın çalışmana beslenmene ve dinlenmene bağlı olarak değişir.

bende lise sondayım bu sene sınavlar var ama bu sporumu yapmamam anlamına gelmiyor tam tersi spor da kafanı rhatlatır stress atar mutluluk hormonu salgılarsın rahatlar kafan

spor hayatımızı düzene sokuyor spora devam et babanı ikna et olmadı harclık biriktir salonun parasını kendin öde

sporcu. bunu beğendi.
  3. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Sağlam antrenman ve beslenmeyle tekrar bu seviyeye gelmen çok uzun sürmez.Kas hafızası denen olay var.Tabi gönül ister ki sporu hiç bırakmaman oda senin kararın.

sporcu. bunu beğendi.
  4. dues

dues Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Cidade de Deus'a katılıyorum,bende sınava hazırlanıyorum bu sene(mezunum)ama sporumuda yapıyorum.Benim sana tavsiyem spora devam etmen.

5. sporcu.

sporcu. Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sinop
    Gerçekten öyle bir tutku ki spor, bırakmak kabuslarım oluyor. En iyisi sizlerin de söylediği gibi babamı ikna edip spora devam etmek. Sonuçta günde 1 saat yaptığım sporun sınav kaybettirmesi gibi bir durumu olamaz. Hepinize teşekkürler.

Sayfayı Paylaş