Spor salonunda eziliyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve FelixBarito tarafından 12 Mart 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Batuhan Gülhan

Batuhan Gülhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kafasina dumbell fırlat nasil fikir? Saygisizlik karaktersizlik.. kardeşim sen takma devam et

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    6 yıla yakın önce 95 kg iken boş barla 6-8 tekrar atabilirken hep alay ederlerdi şu anda 150 kg 9 tekrar atıyorum saygısızlık yapmaya cesaret edebilen yok
    bana bugün onu basmaya ne var diyenler şimdi tebrik ediyor tebrik alacağın günleri düşün:)

3. sertacworkout

sertacworkout Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    böyle şerefsizler çok takma kafana herkes hakettiği gibi yaşar sen onları takma bunlar seni daha da motive etmeli 1.86 boy ve çok zayıftım bir deri bir kemik ve sonra aşırı kilo aldım ne olursa yiyordum özellikle ekmek abur cubur 95 kilo oldum ama bacaklarım zayıf vucuduma göre millet bacaklarıma bakıyor kalça zaten yok millet gülüyor suquat yapmayan ben 2 haftadır yapmaya çalışıyorum olacak bu iş başka yolu yok bu hafta bende azim ettim başaracağım biz bu dünyaya aşağılanmaya gelmedik.

4. Kozba

Kozba Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam sen takılma bu tip durumlara, sporuna devam et 1-2 yıl sonra o adam o egoyla muhtemelen olduğu yerde sayacaktır senin ise çok daha iyi bir vücudun olacak.

5. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    İnsanlık onuru diye bir olgu var değil mi? Herkes buna doğuştan sahip olur, yetişkin olduğunda da bir gömlek gibi üzerinde taşır. Şimdi insanları ikiye ayırmak lazım, hamlar ve pişkinler. Hamları bebekler, çocuklar, ergenler, gençler ve bunların dışında zihinsel dezavantajlı olanlar olarak değerlendirirsek, kalan herkes pişkinler grubuna girer. Pişkinler grubundan birinin değiştirilmesi, eğitilmesi veya topluma uygun hale getirilmesi çok çok zordur. Maalesef bu grupta herkesin mayası, kalıbı doğru düzgün olmadığından bazılarının 'baskılanması' , en azından gözlerinin korkutulup pasifleştirilmesi gerekir. Kendinden zayıf veya güçsüz olanları ezmek için haklı haksız fırsat kollayanlar da, tıpkı tacizciler gibi pasif, zararsız bir hale getirilmelidir. Kısacası, kişisel tatmin amacı ile, insanlık onuruna sebepsiz saldırı da bulunan her mayası bozuk, daha güçlü olan onurlu insanlar tarafından baskılanmadığı sürece toplum düze çıkmaz. Kendinize güveniyorsanız, yeterli donanımınız varsa asla müdahale etmekten kaçınmayın, ki bu tipleri ortalarda görmeyelim.

Batuhan87 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş