Spor Salonunda 2. haftam yardımlarınızı bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ucgenolmakisteyenpeynir tarafından 4 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ucgenolmakisteyenpeynir

ucgenolmakisteyenpeynir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Sevgili bodyforum üyeleri,abilerim,hocalarım,ablalarım hepinize öncelikle iyi forumlar.23 haziran 2014 tarihinde 107 kilodan yaklaşık 8 ay evde kendi imkanlarımla 82 kiloya indim.bundan 23.02.2015 tarihinde spor salonuna yazıldım.hocam bana ilk ay programı verdi.(haftada 4 gün,tüm vucudu çalıştıran hareketler).bana birde beslenme programı verdi.verdiği programdan size sormak istediklerim;
    1.) Sabah: 5 yumurta beyazı , lor peynir , domates(yarım) ve bir bardak light süt.
    Ara: 1 Elma
    Öğle: Yarım bardak yağsız bulgur,3 parça tavuk
    Spordan 2 saat önce:Ton balıklı salata
    Spordan sonra:Tavuk,Çorba(1 tabak)
    Soruma gelirsek;Sizce böyle bir program izleyerek kaslanabilirmiyim?,Ne kadar sürede sonuçlarını görmeye başlarım?
    2.)Eskiden kullandığım beslenme programları genelde zayıflama üzerine olduğu için bu yediklerim bana çok fazla kilo aldırıp,kaslarıma etki etmeyecekmiş gibi hissediyorum.sizce yanılıyormuyum ?
    Not:Spor salonunda yeniyim fakat evde 2 adet dumbell ile kendi imkanlarımla spor yapıyordum.salona yazıldım çünkü artık evde birseviyeden sonra gelişemeyeceğimi farkettim.beslenmeme veya bana yag yakımında yardımcı olacağını düşündüğünüz besinler var ise önerilerinize açığım.şimdiden okuyan ve yardım eden herkese teşekkür ederim.imla hatalarım olduysa ,affola

Sayfayı Paylaş