Spor Salonuna Gitmeden Sağlıklı Olmak için yaptıklarım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tolga599 tarafından 31 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tolga599

tolga599 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yaşım 17
    Boyum 175 cm
    Kilo 80
    15 yaşında 100 kiloydum hiç egzersiz yapmadan sadece beslenmeyi hafifçe düzelterek 16 yaşına kadar 80 kiloya indim .Ardından 4.5 ay spor salonuna yazıldım ilk aylarda yağ oranımı %26 dan 23 lere kadar düşürdüm fakat sonraki aylarda beslenmemeş dikkat etmediğimden şuan yağ oranım %25 civarında yazın okulum olmadığından rahatça spor yapma imkanım var fakat spor salonuna yazılamıyorum maddi sıkıntılar nedeniyle.Fakat kendi kafamla düşünerek dün sabah itibariyle 7de kalkkarak sabah koşu yapıyorum 16.00-19.00 arasında denize gidiyorum orda yüzme yaparak ciddi bi kardiyo yapmış oluyorum galiba.Akşamları ise akşam yemeğini yedikden sonra saat 8.30 gibi bisiklete biniyorum hızlı aralarda dinlenerek kendimi müziğe kaptırarak yaklaşık 16 km bisiklet sürüyorum eve geldiğimde karın egzersizleri yapıyorum spor salonunda hocanın öğrettiği .Son olarak 4 kg iki dambıl alarak kol kaslarım çalıştırmak istiyorum.nerdeyse hiç olmadığından. Yağ yakımı yaparken çalıştırmam gerekiyor.Sadece 2 ayda 6-8 kilo vermek sıkılaşmak sağlıklı olmak istiyorum.Yaptığım program beni hayli yoruyor araya dinlenme günleri yapıyorum sizce doğru mu yağtığım neyi yanlış neyi doğru yapıyorum. Beslenme kahvaltıda 1 domates 2 kibrit kutusupeynir 4-5 zeytin 2 tam dilim bugday ekmey 2 salatalık yanında su içiyorum öğlen genel olarak evde ne yemek yapılıyorsa az bir şey yağlı olmayan yemekden alıyorum.Ara öğünlerde süt yoğurt meyve yiyorum.akşamları salata ve tavuk et balık yiyorum.

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      37,3 KB
      Görüntüleme:
      291
  2. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Güzel böyle devam et

Ancak bol bol potein al

Ayrica kas gelismeyi birakma sakin hatta mümkünse 7kiloliuk dambil al

3. tolga599

tolga599 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bazı arkadaşlara danıştım dambıl almamamı kendim şınav barfiks çekmemin daha üzerimde olumlu gelişeceğini söylediler

Sayfayı Paylaş