Spor Salonuna Gitmeden Kol-Karın Kası

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ardatr tarafından 19 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ardatr

ardatr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamlar. Ben her gün olmasa da bazen 20-30 şınav çekiyorum ve protein almaya çalışıyorum. Spor salonuna vs. gitmeden sadece evde çektiğim şınavlarla kol kaslarım gerçekten gelişti. Yalnız tek sorunum 10 kilo kadar fazlam var. Göbek var yani anlayacağınız. Göbeği erittikten sonra spor salonuna gitmeden nasıl karın kası yapabilirim? Teşekkürler.

2. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    30 sınav ile nasıl kolların gelişti tuhaf.heralde biz boşuna gym e gidiyoruz.karin kası için diyet yap

3. ardatr

ardatr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Gerçek söylüyorum,yani o kadar fazla değil ama "tepe" şeklinde kas oldu. Spor salonu kadar olamaz tabii.

4. ShreddedLion

ShreddedLion Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Senin bahsettiğin yeni başlayınca vücudun tepki vermesi ve yumrunun hafif yukarı kalkması. Zaten 20-30 şınavla bir de düzensiz halde kol büyümez. Her gün 50-100 tane çıkarsan bile ancak biraz büyür o da ilk zamanlar. Ki o büyümede de triceps büyür biceps değil. Göbek var bir de sen kilo ver o zaman anlarsın kolunun büyümediğini sadece hareketsiz işlevsiz bir halden biraz hareket eden bir hale geçtiğin için toplandığını. Karın kası için de bir sürü hareket var onları yapacaksın. Bununla beraber de iyi beslenirsin kilolu olmazsın yavaş yavaş artık olduğu kadar birşeyler görmeye başlarsın. Ama kol işini unut hayal kırıklığına uğrarsın. Ha ama hiç yoktan iyidir şınav sayını artırmak için hedef koymak vb daha gerçekçi hedefler olur.

5. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    Güzel yazmişsın

ShreddedLion bunu beğendi.