Spor salonu sözleşme iptali??

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mersedes16 tarafından 12 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mersedes16

mersedes16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Beyler ben Kütahyada Metren Gym Centera yazıldim 3 aylık ve yaklaşık 3 hafta gittim. Ardindan bacak tendonlarimda sakatlanma oldu doktor bana yadakladi sporu dondurdum 20 günlüğüne kontrole gittiğimde bana 20 gün sonra birdaha gel dedi ve spora sakın gitme dedi.Az önce salona gittim birdaha dondurmak için .Adam bana senin donmuş üyeliğin birkaç gün önce açılmış zaten(haberim bile yoktu) ve bir kez dondurma işlemi yapabiliyoruz oyle birşey yok dedi.ben dedim o zamanlar sözleşmeyi iptal etmek istiyorum.O da dedi iptal etme yok.Edersen kalan borcunu da odemek zorundasin dedi(190-100=90 lira borcum kalmıştı, ustelik sadece 3 haftaya 100 lira vermis gibiydim) . Ben dedim eğer vermezsem parayi ne olur peki dedim. İcraya veririz dedi.Az önce birçok şeyw baktim tüketici haklarında böyle birsey olmamasi gerekiyo ki kanunlar sözleşmeden ustun değil mi? Arti olarak ben keyfimden sözleşmeyi kesmiyorum.Yarin gidip doktordan spor yasağı raporu alip tüketici haklarına basvurmayi dusunuyorum.gittigim kadarindan fazla odedim.ustunu geri alip sozlesmeyi mahkemede fesh ettirebilir miyim?

Sayfayı Paylaş