spor programı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve IperN tarafından 19 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. IperN

IperN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    spor yapmaya bundan 4 ay önce başladım 1ay boyunca spor yaptım sonra talihsiz bir olay yaşadım parmağım kırıldı bende bahane edip istediğimi yedim ve şimdi 10 gün önce gene spora başladım 7 kilo verdim (hayır 10 günde 7 kilo vermedim diğer ayı da say) ancak şu an spor yapıyorum mu yapıyorum nasıl yapıyorum derseniz 30 dk koşu bandında hafif tempolu kpşu sonra vücut sporu vücut sporu için nike uygulamasını kullanmaya daha yeni başladım onun öncesinde farklı bir program kullanıyordum .. Ancak bu kullandığım programlar beni ara sıra bezdiriyor mu bezdiriyor bacaklarımı titretiyor beni zorluyor mu evet zorluyor ama ben hiç bir işe yaramıyor gibi hissediyorum çünkü nike programlarında yada diğer programlarda kafama göre program seçip yapıyorum program ne kilomu ne boyumu ne yaşımı biliyor öylesine rastgele yapınca büyük ihtimal gelişemiyorsun (genede vücudum zorlanıyor ona lafım yok ) ne yapmalıyım ? belki ücretli spor programı da olur aylık max 30 tl verebilirim eğer para vericeksem NOT : 15 yaşındayım

Son düzenleme: 19 Ekim 2020

Sayfayı Paylaş