Spor öncesi beslenme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve phenerlee tarafından 22 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. phenerlee

phenerlee Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar merhaba öncelikle herkese.
    Forumda yeniyim. Spora da uzun bir ara sonrası yeniden ciddiyetle tekrar başlayacağım.
    Hafta içi mesai ve istanbul içi trafiği benim için problem olduğu için fitness öncesi beslenme ile alakalı bir sorum olacak.
    Malum iş saatleri sebebiyle saat 8 den önce evde olamıyorum. gelip yemek yedikten sonra da spor için çok uygun olmayacağını düşünüyorum. 12,30 -13,00 arası Salona 20.30 gibi gideceğimi düşünürsek, öğle yemeği yedikten sonra besin takviyesi almadan spor yapmamın güçsüz düşüreceğini düşünüyorum. öğle yemeği sonrası hangi saat aralığında nasıl takviye besinler almalıyım. yardımcı olursanız çok sevinirim. ilk etapta protein barı, tozu vs kullanmak istemiyorum. bu minvalde cevaplarınızı bekliyor, ilginize şimdiden çok teşekkür ediyorum.

2. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    yanında götüreceğin yulaf ezmesi, elma, ton balığı konservesi, veya bir sandviç gibi yiyecekleri, antrenmana 2 saat kala tüketebilirsin..

3. Thesyseng

Thesyseng Üye

Beğenileri:
    782
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    System Engineer
    Yer:
    Istanbul
    Spordan once Bcaa almak yerine ( hiit yapiyorum, kas kaybi olmamasi icin ) fazladan 1 olcek protein tozu alsam olur mu ? Icinde 5,5 gr bcaa var ayni isi gorur mu ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    antrenman öncesi ve hemen sonrası kullanman yeterlidir fazla porsiyona gerek yok

5. ozan1234

ozan1234 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Minder , serbest stili güreşçi.
    intermittent fasting yapan insanlar aç karınına antrenman yapar güçsüz olmaz tamamen psikolojiktir , aslında daha güçlü olursun vucüt katoya girdiği için, diyorsan illa bişi yicem , muz,elma,1 avuç kuru yemiş hafif ve besleyici tok tutucu şeyler yiyebilirsin , fazla büyütme derim.

6. phenerlee

phenerlee Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    teşekkür ederim cevaplarınız için. uygulayacağım.

stefan35 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş