Sorun tam olarak nerede??

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve mustafa144 tarafından 17 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. mustafa144

mustafa144 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba.
    Ben 3 ay sıkı bir şekilde P90X yaptım, ideal kilomdayım kas kütlem de fena değil. Şuanda günde 3 saate yakın spor yapıyorum.
    Ancak problem şu ki, ideal kilomda olmama rağmen otururken, yatarken göbeğim çıkıyor/katlanıyor. birazcık daha kilo vereyim desem ince görüneceğim hoş olmayacak.
    Süt, tam tahıl ekmeği, ve tuz tüketimim fazla acaba bunlar yüzünden olabilir mi? Spora zaten devam ediyorum, daha ne yapabilirim?

teşekkürler

2. NeverEnough

NeverEnough Üye

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Stj.Dr.
    3 ayda mucizeler beklemek esas sorun. 5-6 yıl ağır spor yapan insanlar ancak ideal görüntüye ulaşıyorlar. Bu noktaya 3 ayda gelemezsin.

Logannn ve Skinnyfat bunu beğendi.
  3. mustafa144

mustafa144 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kardeş okuduğunu mu anlamıyorsun ben sana ideal vücuduma zaten kavuştum diyorum hem ideal kilomdayım hem 6pac çıktı günde 3 saat spor yapabiliyorum fitim. vücudumda bir problem yok. yalnızca katlandığında böyle bir sorun oluyor. mucize falan yok ideal kilomdan 1-2 kilo fazla ile başladım kas kütlemi arttırarak bitirdim 3 ay.

4. Skinnyfat

Skinnyfat Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    İdeal kilon ve ideal vücuduna ulaştıysan sorun ne anlamadım?

ahmet377 ve Logannn bunu beğendi.
  5. NeverEnough

NeverEnough Üye

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Stj.Dr.
    Seneye Mr. Olympia'da seni destekleyeceğim o zaman. :) Buradaki 10 yıl çalışıp ancak normal vücuda ulaşan abilerin genetikleri rezilmiş demek ki, o yüzden yapamamışlar. Bi fotoğraf yolla da gözümüz vücut görsün. :)

ahmet377, Alincoln, Logannn ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  6. ahmet377

ahmet377 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    3 ayda hiç bir halt olmaz ancak normal bir insan görüntüsüne kavuşursun 3 ayda, yıllarını bu spora vermiş bir adam ilerde 45 cm define kolla bir gelir işte ideal fizik bu dersin ,aklın hayalin şaşar, benimki vücutsa bununki ne dersin

7. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    ben 20 yıldır antreman yapıyorum halen idealin ne olduğunu bilmiyorum, forumda çok ilginç sorular var, arkadaşlar bu işler yaşam tarzıdır. dönem dönem ,sezon sezon, genetiğinize göre hedef belirlersiniz, hedefe göre beslenme, antreman tarzı ,uyku ,takviye, seçimlerle maksimizasyon yapmaya çalışırsınız. 3 ay p90x tamam güzel eee yaşam bitti mi? yeni çalışma programı ile devam kardeşim, 20 yılda yapılan göbek 3 ayda gitmez. emek lazım biraz emek.mevsime ve amaca göre diyet, göbek katlanıyorsa halen yağ tabakası var, yağ oranı düşürmeye çalış,daha az kalori, daha çok kardio-x.

Chuck94, ulaire ve Skinnyfat bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş