Sorularım var öneriniz çok lazım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Worldends tarafından 16 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Worldends

Worldends Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba , ben 17 yaşındayım spora başlayacağım , başlamadan önce sizden önerilerinizi almak istedim.
    Göğüs ve kolların kaslanıp şişmesini istiyorum , bunu yaparken yağ oranımıda düşürmem gerekiyor çünkü %20 civarında yani çok fazla , bunu nasıl yapabilirim ?
    İkincisi ise hangi supplementi kullanmam gerekiyor.Benim aklımda aminoasit ve protein tozu var , kullansam faydaları ve zararları neler olur ?
    Üçüncüsü ise beslenme önerileriniz , kaslanmak ve şişirmek için yemem lazım ancak yağ yakmak için daha az beslenmem lazım bunun için ne yapmam gerekiyor ?
    Arkadaşlar birde konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın tam bilmiyorum.

Son düzenleme: 16 Kasım 2014
  2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    önce bi spora başla, sonra birinci ve üçüncü sorunun cevaplarını ara, bunlara cevap bulduğunda, beslenmeni ve antrenmanlarını düzene bindirdiğinde, haftada 4-5 gün spor yapıp, koli koli yumurtaları, tavukları, pilavları, sütleri, peynirleri mideye indirdiğinde, 60-70 kilo barların altına girmeye başladığında, ha baktın ki beslenme yetersiz kalıyor. bi türlü açığı kapatamıyorsun, işte ozaman ikinci sorunun cevabını ara. naçizane tavsiyem..

Sayfayı Paylaş