Sonuna kadar okuyup tavsiye verip yorum yapacaklardan Allah razi olsun.

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve Arda6157 tarafından 31 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Arda6157

Arda6157 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba,

Size kendi uyguladigim program ve biraz sikintilarimdan bahsetmek istiyorum daha sonra beni dogru yanlis yonlendirirseniz sevinirim.
    Yasim 21 ve boyum 180 kilom 76.yag oranim ise %11.5 - 12 civari.ben 106 kilolardan bu kiloya dustum ve bunlarin belli bolumu hizli belli bolumu sporsuz kendiliginden zamanla oldu.108 cm olan bel cevrem su anda 91cm.ama esas konum ayva gobegi gibi duran sarkma.ben yag oranimi %8 e indirip bunu yaparkende kas kutlemi koruyup hatta eklemeye calisiyorum ki suan iyi gidiyorum gibi fakat bunu yapicam derken sarkmayi toparlarken tam tersi dahada sarkmasindan korkuyorum.7 ay lisansli salonda crossfit yaptim sonra biraktim.simdi kendi programimi cikardim ve onu paylasmak istiyorum beslenmemle beraber.yorumlarinizla hatali oldugum biyer varsa beni yonlendirirseniz cok sevinirim.

2 gun idman 1 gun off seklinde calisiyorum.

1.gun:eek:muz ve arka kol calisiyorum.1 saatlik surec bitmesine 25 dk kala l-carnitine alip 5 km kurek cekiyorum.

2.gun:crossfit yapiyorum:50-40-30-20-10 sehpa mekik ile 20-18-15-12-10 kettlebell swing (gulle sallama) 5x15 squad.her sette her birini birlestrip yapiyorum. bu idmani zamana karsi dinlenmeden nefes kontrolu uzerine yuksek nabiz yapiyorum.bacak basip.2.5km kurekle bitiriyorum

3.gun:full gogus (bench-ust-chest circle-aletler serbest agirlik ne varsa) ve 25 dk kosuyu ortalama 4km 300 kalori yakarak yurumeden yapiyorum.

4.gun:sirt-kanat-trapez-biceps calisip bu sefer mekigi crossfit seklinde degil 20 kg agirli ile dinlenerek.3x25 ve alt karin hareketi yapip 3km kurek ile bitiriyorum.

Idmanlarda cardio yu 25ml kapaga doldurup l carnitine ile yapiyorum.

Beslenme:gunun nerdeyse tek hamurunu sabah ceyrek cavdar ekmegi ile aliyorum proteinli kahvalti ediyorum.oglen aksam saf et sadece et yiyorum tavuk-kirmizi et.bazende 2 kasik bulgur falan.sebze yemegi bulursam sirkette falan affetmiyorum yiyorum direk salata corba.aksam 8 den sonra hic birsey yemiyorum spordan sonra 1 meyve sadece.

Protein tozu kullanimi:her idman gunu 50 gr (2 skoop) hazirliyorum yarisini idmandan hemen once yarisinida idmandan sonra iciyorum.idmansiz gunlerde ara ogun olarak 1 kasik 25gr aliyorum(gun icinde cok et protein yemediysem)

Simdi bu yaziyi buraya kadar okuyan arkadaslara zaten helal olsun eksik olmasinlar.

Doktora gittim bana alt gobeginde fazla yag yok deri sarkmis dedi gerci dogru diyor ustunde catlaklar var mini karin germe dedi.ama hayatta olmam o ameliyati yani hafif bi cizgi var altta hosuma gitmiyor cunku 4 tane karin kasim net belli oluyor en ustteki 2 ufagida sayarsak 6.en alt kisim ise sanki bira ayva gobegi gibi ufak cikmis.yanlardada catlak var ve bel kisminda hafif yag kalmis gbi duruyo ama adonis kasi belli sisik yag yok orda onun arka kisminda sarkma var azcik gbi ondan sanki.beyler simdi ben bu programla iyice sikilascam toplicam hatta bunlari yaparken kasimi koruyup ekleyip biraz daha yag yakicam derken bilincsizce daha fazla sarkiklik yapmis olurmuyum??

Bana cevap vericeklere simdiden cok tesekkurler.

Not:bu kadar takinti yapmamin nedeni omuz kol karin gogus vucudum baya sisik kas yapim duzgun ve guzel 7 sene gelisim caginda yuzdugum icin cocukken rahat gelisiyor ve vucudumdaki butun gorsel guzeligi alttaki ufak sarkik gbi seyler bozuyo gbi hissediyorum.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş