1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

son 1 yılı istikrarlı toplamda 2 yıllık çalışma

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve V€η1Øм™ tarafından 25 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 46 üye.
  1. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Vücut çok güzel onda herkes hemfikir,

Kaldırdığın ağırlıklar benim de dikkatimi çekti diğerleri gibi yalan söylüyorsun video koy da göreyim demeyecem sonuçta kimsenin limitini potansiyelini bilmiyoruz ama o ağırlıkları doğal yollardan spor yapıp 2 yıllık vg ile kaldırıyosan cidden genetik harikasısın, 2 yılı bırak 5-10 yıl vg yapsak o ağırlıkları kaldıramayız çoğumuz insanların böyle tepki vermesi normal yani o yüzden, ben şahsen 2 yıldır vg yapıyorum 100 kg benchle nizami tekrarlar basamadım daha, doğru söylüyorsan cidden helal olsun maşallahın var darısı başımıza :D

Son düzenleme: 31 Mayıs 2012
    DEXONİA ve V€η1Øм™ bunu beğendi.
  2. V€η1Øм™

V€η1Øм™ Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Building Antrenör
    Yer:
    ASR Spor Center
    4 kuşak güreşçi bi aileden geliyorum belki bunun bir faydası vardır :)

çoğu kez steroid kullanıyorsun gizli gizli diyenlerle karşılaştım, ama yalan söylüyorsunu ilk kez burada gördüm. Olabilir tabi herkesin fikrine saygılıyız, yeter ki seviyesinde olsun :)

Son düzenleme: 31 Mayıs 2012
  3. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    videodan sonra inandık abi rahat ol ;)

4. fırathan

fırathan Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    inandık inanmadık tartışmasından çok bilgi alışverişi olması gereken bir konu bence nasıl antrenman yaptığınızı hangi hareketlerde nereye dikkat ettiğinizi açıklamanız hem diğer üyelerin öğrenmesi için hemde forumdaki tecrübeli arkadaşlardan tavsiye almanız için iyi olur ayrıca söylediğiniz ağırlıklar vücudunuza göre çok mantıklı 120kg bench 100kg row ki bu ağırlıklara hareketin formunu doğru yaparak ulaştığınız belli yalnız hareketin formunu bozarak ta olsa kaldırabildiğiniz 40kg fly gibi ağırlıkları söylemeseniz daha iyi olur çünkü bunları söylediğiniz zaman bu normal antrenmanınızmış gibi algılanıp yorumlanıyor o zamanda bilgi alışverişinden çok tartışma çıkıyor

V€η1Øм™ bunu beğendi.
  5. onemen

onemen Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    polis
    rica ederim kardeşim doğruya doğru benim nacizane fikrim ise dedigim gibi vucudun genel hatlarıyla bence çok güzel oturmuş biraz daha alt karın ve adonıs yaparsan belirginleşirse on numara bide formdaki arkadaşlarada ışık tutması açısından subbment kullanımın hakkında ( ne nasıl ne kadar kullandın)bilgi verirsen sevinirim tekrar başarılar sevgiyle ve sporla kal :)))

V€η1Øм™ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş