Skolyoz Ve Göğüs Kafesimin biri biraz içerde sorularım var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve RecepKaan tarafından 21 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. RecepKaan

RecepKaan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Evet yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.

Skolyozum var doktora gittim ama düşük derece 10 derece falanmış bişey olmaz dedi egzersiz verdi yolladı ve göğüs kafesimin birisi birazcık içerde diğerine göre bunların doğuştan olduğunu sanmıyorum bilgisayar başında eskiden çok kalırdım ve yamuk oturma şeklim yüzünden olduğunu düşünüyorum çünkü oturma şeklimi incelediğimde omurgamın ve göğüs kafesimde oturduğum yönde olduğu için bunlar hep yamuk oturmamın zararları.... böyle anlaşılmıyor fotoğraf at dersenizde atabilirim ama belli olur mu bilmiyorum biraz az olduğundan belli olduğunca cekerim

neyse benim için asıl önemli olansa bunları bir şekilde düzeltebilir miyim sonuçta yamuk oturmaktan dolayı göğüs kafesim diğerinin altına girmiş bence yani teknik bi bilgim yok ama düşüncem bu yönde büyüzden sporla göğüs kafesemi eski haline getirebilir miyim yada vucut yaptıkca o farklılık ortadan kaybolur mu sizden ricam bunlara cevap vermeniz vucut yapmayı kafaya koydum ama önümdeki en büyük engel bunlar bunların cevabını alırsam bi an önce başlamak istiyorum şuan evde dumbell seti ve uzun bar kendi çapımda çalışmalar yapıyorum

boyum : 183
    kilom : 77

Sayfayı Paylaş