Skinnyfat olmaktan kurtulmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Atakanirmakk tarafından 12 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Atakanirmakk

Atakanirmakk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese iyi günler ben 21 yaşında ve şuan 63.5 kiloda(1 aydır spor yapamıyorum . Son spor günümde 65 kiloydum) ve 170 cm boyunda bir insanım. Şuan aslında kilom normal olması gerek fakat geçen seneki gereksiz fast food tüketimlerim göbek ve göğüs kısmında çok yağlanma yaptı. Şuan da kilolu değilim ama göbek ve göğsümde yağ var. Sporu düzenli yapıyorum 4 ay oldu çok gelişim aldım fakat daha da kilo almak istediğim için hiç cardio yapmadim karın calismadim. Artık tekrar devam ediyorum spora düzenli olarak. Yazın yaklaşması yüzünden hala kilo mu almaya çalışayım ve sıkı karın ve cardio çalışmaya mi basliyim yoksa önce çok sıkı cardio yapıp biraz yağ verip sonra mi kilo almaya döneyim onu bilemiyorum. 4 ay çok çok az bir süre olduğu için yardımınıza ihtiyacım var. Fikir belirtirseniz sevinirim

2. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    spora başlıyayım yazada vucudu yapayım 6 7 sene hatta 20 sene yapan adam boşuna yapıyormuş demekki sen bu yazı bi geç önce. 4 ayda yapan varsa taktiğinide versin bari. bu sporda bilmen gereken kuralları dizeyim sana.
    1- olmuyor diye pes etmek yok (sabır)
    2- bugün idmana gidemem (irade)
    3- tavşan dağı kazmış kazmış sert kayaya denk gelmiş dağa küsmüş dağın haberi olmamış. kas gelişmiyor diye kasa kızacaksan zekanda sorun var demektir çünkü seni isteyen kas değil sen kası istiyorsun sevmiyorsan yapmana gerek yok.
    4- kendini kandırma yağlıysan yağlısın zayıfsan zayıf.
    (dürüstlük)
    bunları geçtikmi tamam o zaman başlıyabiliriz fotoyu görelim uzun uzun yazmana gerek yok sadece foto yeterli.

Lie ve igormami bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş