Skinny fat miyim genetik mi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Taha And tarafından 5 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Taha And

Taha And Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    6 aydir spor yapiyorum haftada 5 gün split yapiyorum ve kilo olarak zayifim soyle ki belimin simit kısmı 73 cm iken biraz ustu 67-68 cm yani alt kisim gitmiyor bir sure kas ekledim 67-68 kiloya kadar ancak gitmedigini gorunce biraz diyet yapip 64-65 kiloya indim bu surecte agirliklarim vb. artti kas kutlesi ekledim ancak diyet kisminda pek ekleyebildigimi dusunmuyorum omuz genetigim iyi oldugu icin genis duruyor ancak goguslerim yine ayni sekil biraz yagli bu kilolarda olmama ragmen bu arada boyum 181 70 kiloya kadar çıksam clean bir bulk ile sizce belim düzelir mi bu arada protein olarak almam gerekeni fazlasiyla aldigima eminim kilomun en az 2 katı veya 2.20 katını bile aldigim oluyor ancak kalori acigimi mi biraksam yoksa kas mi insa etsem bilemedim istedigim vucut tipi daha atletik ufak ama yag orani dusuk bir vucut (hesaplamalarda yag oranim 11 makinalarda ise 8.5 falan cikiyor yani bu kadar dusmusken bile skinny gibi hissedemiyorum)

Sayfayı Paylaş