skinny fat durumundan nasıl çıkılır

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve CaptainPrice93 tarafından 7 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. CaptainPrice93

CaptainPrice93 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    mehabalar 16 yaşındayım 170 - 62kiloyum skinny fat durumum var 1yıldır evde spor yapıyorumk 1 aydır salona gidiyorum ancak hocalarin ilgisizleiğnden dolayı kötü programlardan pek bir gelişme göremedim kendime full body program yazdım program nasıl birde skinny fatdan çıkmam için ağırlık antremanı yanında ne yapmam lazım teşekkrüler

programım https://i.hizliresim.com/p1CkfF.png

2. istemihan1

istemihan1 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    göğüs sanki az kalmış ve bacak girmen gerekiyor zaten bacak girmek senin vücudunun testo türetimini tetikleyecektir (sınırına yaklaştıracaktır zamanla) bu da protein sentezini arttırıp kas gelişimini hızlandıracaktır, beslenmene ağırlık vermen lazım skinny fat olanlar kas yapamaz diye bir şey yok yiyemiyorsan (yemeye alışmanı öneririm ama yinede) gainer vb belki yardımcı olur veya shake tarzı tüketimi kolay kalorisi yüksek ve kaliteli kaynak olan şeyler

3. MrDiyar

MrDiyar Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    DIYAROV ALMAZ
    Programın fullbody olmamış,fullbody program yazarken bench press,row,deadlift,squat gibi compound ve temel hareketleri merkeze koymalısın.

NeverEnough bunu beğendi.
  4. NeverEnough

NeverEnough Üye

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Stj.Dr.
    Kendine program yazmayı bırak, bu yazdığın şey full body falan değil baya saçmalık. Hazır programlara bak ICF5x5 gibi.

Sayfayı Paylaş