skinny fat beslenme programı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve dlxattack tarafından 7 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Merhabalar cok konu actım cok arastırdım cevap da gelmedı son bır kez daha şansımı deneyım dedım öncelikle bir özet geçeyim durumu size
    Bu spora ılk kez 16 yasında basladım 58 kılo kadar kendımı ektomorf olarak belırlemıstım cok ugrastım 6 ay boyunca 62 kıloya cıktım o zamanlar ne yesem kılo alamıyordum karın calısmazdım hıc omrum boyunca spor hayatım boyunca hıc karın calısmadım bıle ıste keske oyle kalsaydım bılıncsız bır beslenme yapmama ragmen saf kas kutlesı almıstım 6 ayda yavas bır gelısımdı ama kollarım 34 cm olmus hala delı gıbı paramparca vucudum yagsız karın kaslarım sıfır gobektı cok guzeldı ama ıste dıyordum hacım yok sonra supplementlere basladım beslenme duzenım hala ıgrenc hamburgerler yaglı yemekler ıvır zıvır cıplser kola yanına gaıner da ekleyınce olan oldu 70 kıloya kadar cıktım ama bır daha 6-7 sene boyunca gıtmeyecek bir gobegı ınsa ettım kendıme bıcepslerım 37 38 cmı gordu ama yag kutlesı aldım mı ustune sonra sınav donemı derken sporu bıraktım yıne 60 61 kıloya dustum karın kaslarım gerı geldı yıne ıskelet adama dondum sonra unıversteye baslayınca yıne aynı salaklıgı yaptım 6-7 ay spor yapıp 1 sene ara verdım gaıner creatın proteın tozu ben ektomorfum ben gobeklenmem ben yaglanmam dedım spordan sonra bılıncsızce cahılce kfc yedım mcdonalds yedım salak sacma sapan beslendım ve ben ektormofu ben hızlı adamım karın da calısmama gerek yo dedım hıc karın calısmadım yedım salak sacma cahılce beslendım spordan geldım tavuk doner yedım patates kızartması yedım yıne kollarımı 37 38 cm yaptım yıne yag kutelsı aldım sporu bıraktım bunu 2-3 kere yaptım ve sonuc su an 63 kilo 173 boya skıny fate dondurdum guzelım yagsız vucdumu yas ılerlerdı metoblızma da yavasladı sımdı 175 boy 64 63 kıloya 31 cm bıceps kocaman bır bel gobek tum gucuyle salık halde 86 cm halde bel cıvarım

Su an sporda 2.haftam 29 CM bıceps 62 kılo ıle basladım protın tozu creatin kullanıyorum
    su an olcum 31 cm bıceps creatın etkısı tabı su tuttu vucut
    beslenme programım ise
    SABAH
    2 adet haslanmıs yumurta 70 80 gr lor peynırıi 1 kase special k bıtter cıkolota yagsız sut ıle ustune bazen yarım olcek proteın tozu yarım dılım uno tam tahıllı ekmek
    ara ogun
    1 adet kutu ton balıgını 2 dılım uno tam tahıllı ekmegın arasına koyuyorum ton balıgı normal lıght degıl
    oglen
    200 gr tavuk bulgur pılavı tavugu tavada 1 damla zeytıngaı dokup bahartlaıp ızgara usulu yapıyorum haslıyorum denılır 1 damla yag damlatıyorum yapısmasın dıye yanında bulgur pılavi
    spora gıdıyorum 10 dakka once creatın cıkısta proteın tozu
    spordan sonra
    oglen yemegının aynısını yıyorum
    ara ogun
    muz yıyorum fısıtk ezmesı suruyorum

ARA ogunlerle yagı alıyorum vucuduma bıraz ama agırlık olarak proteın agırlıklı yag cok az alıyorum hıc almamıs olmayım dıye ara ogunlerde yagı boyle alıyorum fısıtk ezmesı ve ton balıgından bıraz gelıyor bır de sabah specıal k da vardır yag seker ıste onun dısınde ıste tamamen proteın agırlıklı beslenıyorum yag sıfır sekılde

Sımdı almam gereken kalorının ustunde alıyorum hacımlenmeye dogru gıdıyorum clean bulk yapmaya calısıyorum dogru yoldamıyım ama 2 haftada gobegım daha fazla sıstıgını hıssetım ama karın kaslarım gozukuyor az cok hala gobegımın dersını alta cekıp yapıstırınca zaten tamamen hepsı gozukuyor parcalı halde altta saklanmıs halde ıcıme cekınce sıkınca da bıraz bellı oluyor yıne ama gorunus olarak ınce kol gobeklı 86 cm belı olan bır adamım nasıl kurtulmayım bu yoldan lutfen bılgılı bırıkımlı bır arakdas yazımı bastan sona okuyup bana akıl versın spor salonundakı hocam takma sıs bu sekılde beslen yagı az tut proteını fazka tut kalorı fazlası al kılo al nısana kadar sonra parcalarız kalorıyı az alırsın yavas yavas yag yakarsın dedı Ama ınternette gercekten cok arastırdım kımısı dıyor once kılo ver yag yak ama ben 174 175 boya 63 64 kılo adamım daha ne yag yakıcam kılo vercem ıyıce celımsız bır adama donmez mıyım kafam cok karısık ne yapmalıyım bu yolda devam mı edıyım kalorı fazlası alıp clean bulka devam edıp kılo mu almalıyım nısana kadar 72 73 mu olmalıym yoksa kalorı acıgı alıp yıne bu dıyetımde gramjları azaltıp kalorıyı dusurp kılo mu vermelıyım lütfen bılıglı bır arkadas bana yazarsa cok mutlu olurum 2.haftam doldu 13 14 gundur yapıyorum sporu yardımlarınızı beklıyorum kafama cok taktım bu durumu guzelım vucudumu mahvvettım

Son düzenleme: 7 Ekim 2017
    Ftr_ve_fitness bunu beğendi.
  2. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Resimlerde abartacak bir dram görmedim. Clean bulka başla 18 ay bırakma sonra 4 ay diyet. Bişiyin kalmaz.

Karpfinger bunu beğendi.
  3. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    Hepsini okuyan varsa, tebrik ederim gerçekten.

4. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    dedıgınız gıbı yapıyorum ama tabı clean bulk olmuyor pek galıba makro degerlerımden su an 1.ayımı bıtırdım gobegımın sıskınlıgı cok gıtmedi ama baslangıc kılom 62.8 di tartıda tok karnına
    bugunde tok karnına 66.4 gordum ve gobegım salınmıs sekılde 85 gelırken 4 cm ıncelıp 1 ay sonunda 81 gelıyor 1.ayın sonunda bıcepsim 29 dan 33 e fırladı kas hafızası mı creatın etkısı mı bılemıcem su an son halım bu cok kafama takmam gereken cardıoluk bır durum yok dımı karın kaslarımı derımı cekınce gorebılıyorum resımlerde belırgın degıl kamera kalıtesız ama karnımı ıce cekınce yada karnımı salınca derımı cekınce karın kaslarım cıkıyor ama gobek hala var kendımı hala skıny fat konusunda taktım su an dogru yoldamıyım nısana mayısa kadar bu kılo alma bulk olayına devam mı etmeyelım makro degerlerım 60 65 yag 400 karbo 200 pro 3000 cıvarı da kalorı alıyorum

5. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Takma devam önce 18 ayı bitir . Sonra diteti bitir. Bunu yapmadan önce bu sporun sana göre olup olmadığını anlayamazsın

6. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    140.gün sonu 1 hafta ya da 10 gun sonra tam 5 ay olucak

su ankı olculerım

biceps 35 baslangıc 29

omuz 119 baslangıc 106

göğüs 103 baslangıc 93

kilo 72 baslangıc 62