Sizin Kavgaci Tipiniz Hangisi?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve saydam tarafından 8 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. çaylak baron

çaylak baron Guest

slm

valla kişinin hal ve hareketlerine göre değişiyor.zaten adamın gözünden anlıyorsun.ne yapıp ne yapamayacağı.konuşulacaksa mevzu orda kapanıyor.yok olmayacağını sezeresem ilk yumruğu atarım.yere düştümü vay haline.ama elbette kavgayı güzel birşey bulmuyorum ama.tek yol buysa,dayak yiyeceğine dayak atan olurum.

2. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    bukatto ilginç ve bir o kadarda üzücü sinirleri gerici bir olay yaşamışsın. ama maalesef her yerde bu tip insanlar var ve bu olaylar yaşanabiliyor. bununla geçmiş olsun. daha farklı da olabilirdi.

ben bu konunun neden kişisel bakımda olduğunu anlamdım. :roll:
    bence toplum olarak çok çabuk gaza gelen, biraz sabırsız ve birbirimize gerekli saygıyı göstermeyen bir yanımızın da olduğunu düşünüyorum. bunun sonucunda da kavga kaçınılmaz oluyor. 8)

3. androm

androm Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Paris
    uzlasmaci tip iyi bir takim uyesidir. Yonlendirilmeye ve diger fikirleri cabuk kabul etmeye gayret gosterir. kiskirtici tipler ise yaratici ve lider ruhludur. Eger bir uzman bu iki tipi analiz ediyor ve ornegin bir firmaya yonetici ariyorsa ilk tercihi kiskirtici tip olacaktir. Cunku lider ruhludur, yonetlmeyi sevmez, yonetmek ister..

4. ONR

ONR Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Uzlaşmacı tipmişim.Ama kavga esnasında çok coolumdur.Karşımdaki korkudan,sinirden terler,titrerken ben istemeden sırıtırım rahatlıktan.Bu yüzden genelde ilk darbeyi sürekli ben yemişimdir.Darbenin şiddetine göre,kendimi toparlayabilirsem elimden kurtulamaz.Çünkü kavga esnasında da heyecanlanmam.Karşımdaki kafa,göz girerken ben sakin bir şekilde nokta vuruşu yaparım.Karşımdaki beni 20 darbede dövemezken,ben 3-5 darbede yere yığarım. :D Tartışma esnasında asla kavgacı davranmam.Kavgadan sonra da asla kin gütmem.Birisi benimle kavga ettiyse muhakkak haksızdır yani...

5. kujum

kujum Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    kesinlikle uzlaşıcı tipimdir,sabır çektiğim çok olur.
    kavgayıda sevmem..

Sayfayı Paylaş