Sizce yağ yakıcı kullanmalı mıyım bu vücuda?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Watcer tarafından 31 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Yağ yakıcı kullanmalı mıyım?

1. Kullanmalısın

oy sayısı 1
    33,3%
  2. Gerek yok

oy sayısı 2
    66,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Watcer

Watcer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkesemerhaba. Boyum 178 kilom 88 yaş 17.Geçen sene 2 ay Fitness a gitmiştim. 87 den 82 olmuştum fakat geri aldım. Şimdi tekrar başlayacağım fakat ygs-lys yaklaştığından kısıtlı zamanım var o yüzden yağ yakıcı kullanmalı mıyım bu vücuda? (lise 3 üm fakat şimdiden ders çalışmaya başlamak gerek). Amacım 2 ay içerisinde 80 olmak.

http://i.hizliresim.com/25o722.jpg

2. Twain

Twain Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    3
    Kardo o vücudu adam gibi bir çalışma ile 2-3 ayda her türlü toparlarsın, eğer babanın cebine güveniyorsan al ama gerek yok ki, çalıştığın ve beslendiğin kadarsın. Saldır :D

3. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Çok pahalı ilaçlar değil aslında bunlar, ama paran olsa bile almanı önermem gören de kocaman kas yapmışsın ve o kası kaybetmeye korkuyorsun o yüzden yağ yakıcı kullanıyorsun zanneder, daha başındasın zaten diyete gir mis gibi yağ yakarsın.

Twain bunu beğendi.
  4. mtbowded2

mtbowded2 Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    benim anlayamadığım nokta şu yağ yakıcı denilen supplementleri aldığın zaman seni zayıflatacağını mı sanıyorsun? bu ilaçlar seni zayıflatmaz paran çöpe gider. Diyet ve spor tek çözüm.

Sayfayı Paylaş