Sizce ne yapmalıyım ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bberkkantt tarafından 22 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. bberkkantt

bberkkantt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    O zaman örneğin 6 omuz hareketi varsa 3 ünü pazt. 3 ünü perş. yapmalıyım.

2. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    Cevapların verilmiş.Daha ne istiyorsunuz?

3. bberkkantt

bberkkantt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ben bu konuyu bir şeyler sorup öğrenmek için açtım.Her hangi bir öneri yapmayacaksan ya da yararlı olmayacaksan konuya girmene gerek yok kimse sana zorla bu konuyu okutmuyor.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:01 ----------

Bir de sayın ''DejinSarnav'' benim okuduğum uçak bakım lisesi ve maalesef staj parası verilmiyor.
    Ayrıca akrabaların sebep olduğu borç defterini görseniz yüreğiniz sızlar.Çok ağır bir rakamla dost kazığı yemiş ailelerdeniz o sebepten bahane değil gerekçe bu maddi durum.

4. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
  5. Shqiponje Madhe

Shqiponje Madhe Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Usta şınavı geniş aralıkla çekeceksin, aynı şekilde barfiksi de öyle. Bunlar omuzlarının vücut agirligiyla gelismesine yardimci olur. Omuz hareketleri genel olarak sınıflandırılmaz, az ağırlık çok tekrarla daha iyi gelişim sağlarsın ve üzülme evet omuzların dar ama omuzlarını ciddi şekilde arttırabilirsin ve geniş omuzlu olabilirsin gerçekten iyi çalışırsan. Benim de 101cm omuzlu arkadaşım var çok da kötü durmuyor dert etme, sadece gelişmeyi iste ve çabala.

6. bberkkantt

bberkkantt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Sayın ''surakings2'' yazdığınız cevaba bir şey demiyorum ama durup dururken ''Daha ne istiyorsunuz'' diye bir soru sormak bence kabalık.Kimse burada olumsuz veya ters bir şey söylememişken böyle bir çıkış yapmanız çok kötü.

Ayrıca sayın ''Shqiponje Madhe'' dumbellar en fazla 8 kilo olacak.Çünkü hem boy uzaması bakımından hem de dediğiniz faktörlerden dolayı bu en iyisi gibi duruyor.Omuzlarımın darlığını az da olsa kamufle etmek için saçlarımı 3 numara yaptım.Çok saç kafayı koca gösterip omuzları daraltıyor en azından bu saçla biraz da olsa psikolojik açıdan rahatlarım.Ve çok sağolun zahmet edip cevap yazdığınız için.

Bir de önerileriniz programımı şu şekilde değiştirdim:

Pazartesi : Neck Dumbell Press 12*3
    Latarel 12*3
    Arnold Press 12*3
    Dumbbell Lateral Raises 12*3

Salı: Dumbbell Bench Press 12*3
    Dumbbell Flyes 12*3
    Dumbbell Bench Press (Dar) 12*3
    Dumbbell Pullover 12*3
    Çarşamba OFF.

Perşembe : Dumbell Deadlifts 12*3
    Dumbell Shrugs 12*3
    Dumbell Rows 12*3

Cuma : Dumbell Curls 12*4
    Hammer Curls 12*4
    Dumbbell Preacher Curls 12*4

Hafta sonu OFF.

Ayrıca 3 gün şınav barfiks programı her pozisyonda yapılacak 1 gün mola verilecek.

Önerileriniz ışığında programın son hâli budur.Sizce nasıl(Sanırım bu sefer oldu.)?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:06 ----------

Edit butonu kalktığından şunu belirteyim şınav ve barfiksi çıkarttım.Sadece pazartesi-salı-perşembe-cuma şeklinde olacak antrenmanlarım ya da 1 gün yapıp 1 gün yapmam .

Sayfayı Paylaş