Sizce Ne Yapmalıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve berkekarsli tarafından 7 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. berkekarsli

berkekarsli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle Herkese Merhaba Ben Yaklaşık 2.5 aydır düzenli olarak haftada 3-4 gün spora gidip Full-Body Antrenman Yapıyorum. Boyum 182 Kilom 75di ( tam bilmiyorum ama tahminimce %18,19 yağ oranım vardı) 2.5 ay önce. sonra Bulk yapmaya başladım ve vücudumdaki su ile birlikte 84 kiloyum ( Tahminimce %20 ile 25 arası yağ oranım var) şuan ancak ilk ay değişim iyiydi ancak sonra çok bir fark göremedim vücudumda. Ben bulk yapmaya çalışırken çok kilo aldığımı düşünüyorum ancak cut yapmaya çalışırsamda hormonları alt üst edeceğimden korkuyorum ne yapmalıyım sizce ve düşmemi önerecekseniz yüzde kaç yağ oranına düşüp bulk yapmamı önerirsiniz ?

2. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    2,5 aylık spor geçmişiyle sen neden girdin ki bulk defin işlerine , senin öncelik hedefin yağ oranını %10-12 civarına çekebilmek olmalıydı. Vücut gelişimi zamanla yavaşlar o çok normal ama seninkinin 2.ayda yavaşlaması anormal, full body bırak bölgesele geç, tabi beslenme planında önemli???

Sayfayı Paylaş