Sizce nasıl?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve BrutalMuayThai tarafından 17 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BrutalMuayThai

BrutalMuayThai Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    İyi günler dilerim herkese. Yaklaşık bir senedir aralıklar ile bodybuilding yapıyorum bu sefer kararlıyım ve vucudum da altyapı mevcut hemen kaslanmaya müsayit bu vucut tipinin bilimsel adını pek bilmiyorum ama öyle. Neyse çok uzatmadan konuya geçeyim antreman günlüğüm şöyle arkadaşlar 1.Gün Göğüs, Önkol, Kanat 4 farklı kombinasyon hareketle çalıştırıyorum. 2.Gün Omuz, Arka kol, Bacak yine bunuda aynı şekilde 4 farklı hareket ile çalışıyorum her birini bu iki gün antremanın sonunda mekik yapıyorum. 4*25 şeklinde. 3. Gün abdominal, adonis, bel çalışıyorum ardından hııt cardio yapıyorum. 4. Gün dinlenme. Gece yatmadan 5 gr ve ant 1-2 saat önce L-Glutamin alıyorum cardi günlerinde ise CLA alıyorum. Boy 1.86 Kg 70 hedef kitlem şu şekilde anlatayım Scot Adkins benzeri bir vucut. Sizce çalışma stilim iyi mi. Önerileriniz
    neler. Güçlü kalın ;)

Son düzenleme: 17 Nisan 2016
  2. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş